599168-2026 - Competition
Romania – Marketing services – Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar SRR prin reprezentare media – 2 Loturi.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleServicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar SRR prin reprezentare media – 2 Loturi.
DescriptionServicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar SRR prin reprezentare media, 2 loturi Lotul 1 - Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar SRR pentru posturile: Radio România Actualități , Radio România Antena Satelor , Radio România Cultural , Radio România Muzical. Lotul 2 - Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar SRR pentru posturile: Radio România București FM, Radio România Timișoara, Radio România Reșița, Radio România Oltenia – Craiova, Radio România Iași, Radio România Tg. Mureș, Radio România Cluj, Radio România Constanța, Radio România Brașov FM. Operatorii economici pot solicita clarificari pana in a 18-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare cu 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, conf. OUG 107/2017. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor : 18
Internal identifier8296093/2026/2/sp
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79342000 Marketing services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleLotul 1 - Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar SRR pentru posturile: Radio România Actualități , Radio România Antena Satelor , Radio România Cultural , Radio România Muzical.
DescriptionLotul 1 - Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar SRR pentru posturile: Radio România Actualități , Radio România Antena Satelor , Radio România Cultural , Radio România Muzical.
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitleLotul 2 - Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar SRR pentru posturile: Radio România București FM, Radio România Timișoara, Radio România Reșița, Radio România Oltenia – Craiova, Radio România Iași, Radio România Tg. Mureș, Radio România Cluj, Radio România Constanța, Radio România
DescriptionLotul 2 - Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar SRR pentru posturile: Radio România București FM, Radio România Timișoara, Radio România Reșița, Radio România Oltenia – Craiova, Radio România Iași, Radio România Tg. Mureș, Radio România Cluj, Radio România Constanța, Radio România Brașov FM
Internal identifier2