2. Procedure
Procedure
Title: CCS moodulhoonete ehitustööd (Tapa)-Narva lõigul
Description: (Tapa)-Narva liiklusjuhtimissüsteemi moderniseerimiseks ja liidestamiseks CCS-ga vajalike moodulhoonete projekteerimis- ja ehitustööde teostamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314039-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0000