599312-2026 - Competition
Poland – Drilling and exploration work – Wykonanie 6 studni zastępczych na terenie Ujęcia Wody Mosina-Krajkowo wraz z wyposażeniem AKPiA oraz likwidacja 6 zużytych studni.
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie 6 studni zastępczych na terenie Ujęcia Wody Mosina-Krajkowo wraz z wyposażeniem AKPiA oraz likwidacja 6 zużytych studni.
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie 6 studni zastępczych na terenie Ujęcia Wody Mosina-Krajkowo wraz z wyposażeniem AKPiA oraz likwidacja 6 zużytych studni.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45255500 Drilling and exploration work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie 6 studni zastępczych na terenie Ujęcia Wody Mosina-Krajkowo wraz z wyposażeniem AKPiA oraz likwidacja 6 zużytych studni, obejmujące swoim zakresem: a) wykonanie 6 studni zastępczych na terenie Ujęcia Wody Mosina – Krajkowo: 3L/2, 5L/3, 14L/2, 26L/2, 27L/3 i 34L/3 wraz z nadzorem geologicznym i opracowaniem dokumentacji hydrogeologicznej – powykonawczej; b) likwidację 6 zużytych studni ujmujących na terenie Ujęcia Wody Mosina – Krajkowo: 3L/1, 5L/2, 14L/1, 26L/1, 27L/2 i 34L/2 wraz z nadzorem geologicznym i opracowaniem dokumentacji geologicznej likwidowanych otworów; c) adaptację 6 istniejących studni ujmujących na studzienki pomiarowe wraz z wyposażeniem technologicznym i AKPiA dla 6 studni na Ujęciu Wody Mosina- Krajkowo.
Internal identifier: Z/46/2026
Options:
Description of the options: nie dotyczy