See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: "Chirurginiai siūlai (Nr. 10841-5)" atviras konkursas (tarptautinis)
Description: Perkami įvairūs chirurginiai siūlai. Numatyti preliminarūs prekių kiekiai. Pradinės sutarties vertė yra lygi pirkimui skirtai lėšų sumai (biudžetui) (be PVM), pirkimo dokumentuose ir Sutartyje nurodytų prekių įsigijimui. Sutartis galioja 24 mėn., bet ne ilgiau nei bus išnaudota Pradinės sutarties vertė. Jei per 24 mėn. nuo sutarties įsigaliojimo Pradinės sutarties vertė neišnaudojama, sutartis gali būti pratęsta 12 mėn., bet ne ilgiau nei bus išnaudota Pradinės sutarties vertė.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141121 Surgical sutures
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1-Besirezorbuojantis, polifilamentas, poliglaktinas pjaunanti adata
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2-Besirezorbuojantis, polifilamentas, poliglaktinas (pjaunanti sustiprinta adata)
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3-Besirezorbuojantis, polifilamentas, poliglaktinas, apvali adata
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4-Besirezorbuojantis, polifilamentas, poliglaktinas (apvali smailu galu adata)
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5-Besirezorbuojantis, polifilamentas, poliglaktinas, spalvotas
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6-Besirezorbuojantis, polifilamentas, poliglaktinas, spalvotas (Pilna rezorbcija per 60-90 dienų).
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 7-Trumpos rezorbcijos, polifilamentas, poliglaktinas, bespalvis, pjaunanti adata (Pilna rezorbcija per 40-50 dienų)
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: 8-Besirezorbuojantis, polifilamentas, poliglaktinas
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 9-Vidutinės rezorbcijos siūlas
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: 10-Pintas poliesteris/polietilenas, spalvotas
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: 11-Siūlinė juosta su adata
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: 12-Kilpa su adata
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: 13-Pintas poliesteris/polietilenas, spalvotas
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: 14-Besirezorbuojantis, sintetinis, polifilamentinis siūlas
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: 15-Siūlinė juosta be adatos
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: 16-Kilpa be adatos
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: 17-Pintas poliesteris/polietilenas be adatos
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: 18-Besirezorbuojantis,polidioksanonas, spalvotas
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: 19-Ilgos rezorbcijos ( daugiau 180 parų), besirezorbuojantis, mazgo nereikalaujantis, sintetinis, ekscentriškai dantytas siūlas
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: 20-Besirezorbuojantis, mazgo nereikalaujantis, ekscentriškai dantytas siūlas
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: 21-Besirezorbuojantis, mazgo nereikalaujantis, ekscentriškai dantytas siūlas
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: 22-Nesirezorbuojantis, polifilamentas, poliesteris
Internal identifier: 22