599460-2026 - Competition
Finland – Mechanical shovels, excavators and shovel loaders, and mining machinery – Pyöräalusteinen kaivinkone / Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä, Riveria (uudelleenkilpailutus)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Pyöräalusteinen kaivinkone / Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä, Riveria (uudelleenkilpailutus)
Description: Pohjois-Karjalan hankintatoimi pyytää antamaan tarjouksen pyöräalusteisesta kaivinkoneesta, joka tulee Riverian opetuskäyttöön kaivos-, maanrakennus- ja infrarakentamisalalle.
Internal identifier: 625794
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 43260000 Mechanical shovels, excavators and shovel loaders, and mining machinery
5. Lot
Lot: LOT-0000