599573-2026 - Competition
Hungary – Accumulators, primary cells and primary batteries – Lúgos, savas vasúti jármű akkumulátorok beszerzése
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleLúgos, savas vasúti jármű akkumulátorok beszerzése
DescriptionII.1.4) Közbeszerzés leírása: Adásvételi keretszerződés keretében Lúgos, savas vasúti jármű indító/világító akkumulátorok beszerzése. Lúgos, savas vasúti jármű indító/világító akkumulátorok beszerzése 5 részben: 1. rész: Korszerű lúgos akkumulátorok beszerzése 2 féle különböző tételkódú, összesen 142 db termék beszerzése A szerződés keretösszege nettó 549.670,- EUR 2. rész: Savas vasúti akkumulátorok beszerzése 2 féle különböző tételkódú, összesen 20 db termék beszerzése A szerződés keretösszege nettó 99.520,- EUR 3. rész: Hagyományos lúgos akkumulátorok beszerzése 9 féle különböző tételkódú, összesen 1626 db és 1 csp termék beszerzése A szerződés keretösszege nettó 1.943.773,- EUR 4. rész: Hagyományos lúgos akkumulátorcellák beszerzése 4 féle különböző tételkódú, összesen 1578 db termék beszerzése A szerződés keretösszege nettó 270.031,- EUR 5. rész: IC + jármű fedélzeti akkumulátorok beszerzése 1 féle tételkódú, összesen 8 db termék beszerzése A szerződés keretösszege nettó 123.760,- EUR A beszerzés tárgyát képező termékek vasúti járművekbe kerülnek beépítésre. A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek.
Internal identifierEKR001153312026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 31400000 Accumulators, primary cells and primary batteries
5. Lot
LotLOT-0001
TitleKorszerű lúgos akkumulátorok beszerzése
DescriptionA közbeszerzés tárgya: Korszerű lúgos akkumulátorok beszerzése A közbeszerzés mennyisége: A szerződés típusa: Adásvételi keretszerződés A szerződés keretösszege: nettó 549.670,- EUR. (2 féle különböző tételkódú, összesen 142 db tájékoztató mennyiségben). Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén a megjelölt keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszegből nettó 277.506,- EUR értékre vállal megrendelési kötelezettséget (a megrendelési kötelezettséggel érintett tervezett mennyiség: 72 db). A keretösszegből a megrendelési kötelezettséggel nem érintett rész értéke nettó 272.164,- EUR (tervezetten 70 db termékre vetítve), amely értéket a becsült érték a Kbt. 16. § (1) bekezdésének megfelelően tartalmazza. A megrendelések leadásának szabályait a szerződéstervezet tartalmazza. A fentiekben megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, tervezett mennyiségek (a szerződés időbeli hatálya alatt felmerülő, Ajánlatkérő javítási/karbantartási tevékenységének végzéséhez szükséges termékek pontos darabszámai nem prognosztizálhatók). A részleteket a Közbeszerzési Dokumentumok II. Fejezetében található Műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifierEKR001153312026/1
LotLOT-0002
TitleSavas vasúti akkumulátorok beszerzése
DescriptionA közbeszerzés tárgya: Savas vasúti akkumulátorok beszerzése A közbeszerzés mennyisége: A szerződés típusa: Adásvételi keretszerződés A szerződés keretösszege: nettó 99.520,- EUR. (2 féle különböző tételkódú, összesen 20 db tájékoztató mennyiségben). Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén a megjelölt keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszegből nettó 49.760,- EUR értékre vállal megrendelési kötelezettséget (a megrendelési kötelezettséggel érintett tervezett mennyiség: 10 db). A keretösszegből a megrendelési kötelezettséggel nem érintett rész értéke nettó 49.760,- EUR (tervezetten 10 db termékre vetítve), amely értéket a becsült érték a Kbt. 16. § (1) bekezdésének megfelelően tartalmazza. A megrendelések leadásának szabályait a szerződéstervezet tartalmazza. A fentiekben megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, tervezett mennyiségek (a szerződés időbeli hatálya alatt felmerülő, Ajánlatkérő javítási/karbantartási tevékenységének végzéséhez szükséges termékek pontos darabszámai nem prognosztizálhatók). A részleteket a Közbeszerzési Dokumentumok II. Fejezetében található Műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifierEKR001153312026/2
LotLOT-0003
TitleHagyományos lúgos akkumulátorok beszerzése
DescriptionA közbeszerzés tárgya: Hagyományos lúgos akkumulátorok beszerzése A közbeszerzés mennyisége: A szerződés típusa: Adásvételi keretszerződés A szerződés keretösszege: nettó 1.943.773,- EUR. (9 féle különböző tételkódú, összesen 1626 db és 1 csoport tájékoztató mennyiségben). Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén a megjelölt keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszegből nettó 975.010,- EUR értékre vállal megrendelési kötelezettséget (a megrendelési kötelezettséggel érintett tervezett mennyiség: 814 db és 1 csoport). A keretösszegből a megrendelési kötelezettséggel nem érintett rész értéke nettó 968.763,- EUR (tervezetten 812 db termékre vetítve), amely értéket a becsült érték a Kbt. 16. § (1) bekezdésének megfelelően tartalmazza. A megrendelések leadásának szabályait a szerződéstervezet tartalmazza. A fentiekben megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, tervezett mennyiségek (a szerződés időbeli hatálya alatt felmerülő, Ajánlatkérő javítási/karbantartási tevékenységének végzéséhez szükséges termékek pontos darabszámai nem prognosztizálhatók). A részleteket a Közbeszerzési Dokumentumok II. Fejezetében található Műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifierEKR001153312026/3
LotLOT-0004
TitleHagyományos lúgos akkumulátorcellák beszerzése
DescriptionA közbeszerzés tárgya: Hagyományos lúgos akkumulátorcellák beszerzése A közbeszerzés mennyisége: A szerződés típusa: Adásvételi keretszerződés A szerződés keretösszege: nettó 270.031,- EUR. (4 féle különböző tételkódú, összesen 1578 db tájékoztató mennyiségben). Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén a megjelölt keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszegből nettó 135.321,- EUR értékre vállal megrendelési kötelezettséget (a megrendelési kötelezettséggel érintett tervezett mennyiség: 790 db). A keretösszegből a megrendelési kötelezettséggel nem érintett rész értéke nettó 134.710,- EUR (tervezetten 788 db termékre vetítve), amely értéket a becsült érték a Kbt. 16. § (1) bekezdésének megfelelően tartalmazza. A megrendelések leadásának szabályait a szerződéstervezet tartalmazza. A fentiekben megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, tervezett mennyiségek (a szerződés időbeli hatálya alatt felmerülő, Ajánlatkérő javítási/karbantartási tevékenységének végzéséhez szükséges termékek pontos darabszámai nem prognosztizálhatók). A részleteket a Közbeszerzési Dokumentumok II. Fejezetében található Műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifierEKR001153312026/4
LotLOT-0005
TitleIC + jármű fedélzeti akkumulátorok beszerzése
DescriptionA közbeszerzés tárgya: IC + jármű fedélzeti akkumulátorok beszerzése A közbeszerzés mennyisége: A szerződés típusa: Adásvételi keretszerződés A szerződés keretösszege: nettó 123.760,- EUR. (1 féle különböző tételkódú, összesen 8 db tájékoztató mennyiségben). Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén a megjelölt keretösszegre köt szerződést. Ajánlatkérő a keretösszegből nettó 61.880,- EUR értékre vállal megrendelési kötelezettséget (a megrendelési kötelezettséggel érintett tervezett mennyiség: 4 db). A keretösszegből a megrendelési kötelezettséggel nem érintett rész értéke nettó 61.880,- EUR (tervezetten 4 db termékre vetítve), amely értéket a becsült érték a Kbt. 16. § (1) bekezdésének megfelelően tartalmazza. A megrendelések leadásának szabályait a szerződéstervezet tartalmazza. A fentiekben megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, tervezett mennyiségek (a szerződés időbeli hatálya alatt felmerülő, Ajánlatkérő javítási/karbantartási tevékenységének végzéséhez szükséges termékek pontos darabszámai nem prognosztizálhatók). A részleteket a Közbeszerzési Dokumentumok II. Fejezetében található Műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifierEKR001153312026/5