5996-2024 - Result
Netherlands – Social work services with accommodation – Beschermde opvang amv
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Beschermde opvang amv
Description: Het COA is op zoek naar een partij die onder verantwoordelijkheid van het COA beschermde opvang kan realiseren. De beschermde opvang bestaat uit opvang en begeleiding van specifiek de groep alleenstaande minderjarige vreemdelingen (amv*) die (potentieel) slachtoffer zijn van mensenhandel (onder andere seksuele, criminele en arbeidsuitbuiting), mensensmokkel, eergerelateerd geweld, huiselijk geweld en gedwongen kindhuwelijk. Het betreft alleenstaande minderjarige vreemdelingen in de leeftijdscategorie vanaf 13 jaar tot 18 jaar.
Internal identifier: T38076
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85311000 Social work services with accommodation
5. Lot
Lot: LOT-0000