See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Периодично повтарящи се доставки на превързочен и шевен материал, медицински консумативи за стерилизация и инцизионни фолиа за оперативно поле
Description: Предметът на обществената поръчка включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на превързочен и шевен материал, медицински консумативи за стерилизация и инцизионни фолиа за оперативно поле, както следва: 1. Марлени компреси .бинтове.пластири 2. Стерилни превръзки и специфични превръзки за рани 3. Превързочен материал 4. Стерилен резорбируем локален хемостатик за подпомагане на хемостазата при капилярно и венозно кървене, на желатинова основа или от друг биосъвместим материал с еквивалентен механизъм и профил на действие, във форма на гъба или пудра според подпозицията; готов за употреба и в индивидуална стерилна опаковка. 5. Стерилен резорбируем целулозен локален хемостатик във форма на марля 6. Стерилен резорбируем целулозен локален хемостатик във форма на вата 7. Стерилен резорбируем целулозен локален хемостатик във форма на пудра 8. Стерилен резорбируем целулозен локален хемостатик във форма на гел 9. Хирургични игли 10. Стерилен костен восък или друг биосъвместим формуем материал с еквивалентно предназначение за механична хемостаза на костни повърхности; нетна маса 2.5 g с допустимо отклонение ±5%; индивидуална стерилна опаковка. 11. Стерилен кожен ушивател за еднократна употреба с не по-малко от 35 клипси от биосъвместим метал; диаметър на телта 0.45–0.55 mm; размер на оформената клипса: ширина 6.5–8.0 mm и височина 4.4–5.4 mm; ергономично едноръчно задействане и визуален контрол на оставащите клипси или еквивалентен механизъм. 12. Стерилен оцветен нерезорбируем монофиламентен хирургичен конец от PVDF или друг биосъвместим синтетичен материал с еквивалентна трайна якост, ниска тъканна реактивност и предназначение; индивидуална стерилна опаковка и атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал. 13. Стерилен нерезорбируем синтетичен хирургичен конец без игла, на макара, от полиамид или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост; монофиламентен или обработен многонишков с гладка повърхност и ниска капилярност 14. Стерилен синтетичен нерезорбируем плетен хирургичен конец от полиестер или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост, с биосъвместима обработка за намалено триене и стабилен възел 15. Стерилен нерезорбируем плетен хирургичен конец от естествена коприна или друг биосъвместим материал с еквивалентно предназначение и възлова сигурност, с биосъвместима обработка за намалено триене и капилярност 16. Стерилен синтетичен резорбируем монофиламентен хирургичен конец с краткотрайна тъканна поддръжка: остатъчна якост 20–70% на 7-ия ден и пълна резорбция в интервал 90–130 дни; от съполимер на гликолид/капролактон или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил. Конфигурация с обла игла. 17 Стерилен синтетичен резорбируем монофиламентен хирургичен конец с краткотрайна тъканна поддръжка: остатъчна якост 20–70% на 7-ия ден и пълна резорбция в интервал 90–130 дни; от съполимер на гликолид/капролактон или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил. Конфигурация с режеща игла. 18. Стерилен синтетичен бавнорезорбируем монофиламентен хирургичен конец с остатъчна якост 40–70% на 42-рия ден и пълна резорбция 180–240 дни; от полидиоксанон или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил. 19. Стерилен синтетичен бавнорезорбируем монофиламентен хирургичен конец с остатъчна якост 40–70% на 42-рия ден и пълна резорбция 180–240 дни; от полидиоксанон или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил. Изпълнение като безвъзлова назъбена система с равномерно разпределени елементи за фиксиране и функционален краен стопер/контур 20. Стерилна резорбируема безвъзлова система за затваряне на меки тъкани, включваща монофиламентен назъбен конец и функционален механизъм за крайно фиксиране, който позволява затваряне без хирургичен възел; пълна резорбция 90–130 дни 21. Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигуриран с обла игла 22. Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация тип Loop 23. Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни под формата на лигатури 24. Стерилен синтетичен плетен хирургичен конец, със средна резорбция и с остатъчна якост 25–65% на 7-ия ден и пълна резорбция 40–70 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене. 25. Стерилен синтетичен бързорезорбируем плетен хирургичен конец с остатъчна якост 30–70% на 7-ия ден и около 0% на 14-ия ден; от PGA биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене. 26. Стерилна мека еластична хирургична лента/примка от медицински силикон или друг биосъвместим еластомер с еквивалентна гъвкавост и предназначение, цветово кодирана за визуално разграничаване 27. Медицински консумативи за стерилизация 28. Инцизионни фолиа за оперативно поле различни размери Разглеждането и оценката на представените оферти, съгласно избрания критерий за възлагане се извършва от Комисията по реда на чл. 61 от ППЗОП, като техническите и ценовите предложения на участниците се оценяват преди разглеждане на документите за съответствие с критериите за подбор.
Internal identifier: 599678
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33141112 Plasters, 33141114 Medical gauze, 33141121 Surgical sutures, 33141125 Material for surgical sutures, 33141113 Bandages, 33141128 Needles for sutures, 33141126 Ligatures, 33141118 Wipes, 33141115 Medical wadding, 33141127 Absorbable haemostatics, 33141111 Adhesive dressings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Марлени компреси, бинтове, пластири
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на марлени компреси, бинтове, пластири, както следва: 1.1 Нестерилни марлени компреси без РКН /опаковка 100 бр 5см х 5 см, 8 дипли опаковка 5000 1.2 Нестерилни марлени компреси без РКН /опаковка 100 бр 10см х 10 см, 8 дипли опаковка 5000 1.3 Лапаротомични компреси без РКН - 50см х 50см, 8 дипли 15 нишки, минимална маса 21 гр. на м2 брой 15000 1.4 Хигроскопична марля на топ метър 2000 1.5 Марлени бинтове 1.5.1 10 м х 10 см 17 нишки брой 10000 1.5.2 10 м х 5 см 17 нишки брой 500 1.6 Хипоалергична самозалепваща лента от меки нетъкани полиестерни нишки 1.6.1 5 см х 10 м брой 500 1.6.2 10 см х 10 м брой 1000 1.7 Хипоалергичен, копринен пластир 1.7.1 2.5 см х 5 м брой 4000 1.7.2 5 см х 5 м брой 4000 1.8 Цитопласт с размер 6 см х1м брой 50 1.9 Стерилен хипоалергичен пластир за фиксиране на интравенозна канюла с незалепващ абсорбционен компрес. Чрез него мястото на убождане остава сухо и предотвратява залепване на компреса върху мястото на убождане. Пластирът съдържа хипоалергично акрилно лепило, прорез за увиване около тръбата и допълнителен компрес за омекотяване - прозрачен 8см х 6см брой 2000 1.10 Лепенка за абокат, която интегрира прозрачен хидрогел.импрегниран с хлорхексидин глюконат /CHG/.предназначен да покрива и предпазва местата за въвеждане на катетъра и да фиксира устройствата към кожата.Непроницаем за вода, бактерии и вируси, дишащ в три размера:7 х 8.5 см.8.5 х 11.5 см. 10 х 12 см брой 100
Internal identifier: 599679
Additional classification (cpv): 33141114 Medical gauze, 33141112 Plasters, 33141119 Compresses, 33141113 Bandages, 33141118 Wipes, 33141111 Adhesive dressings
Lot: LOT-0002
Title: Стерилни превръзки и специфични превръзки за рани
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилни превръзки и специфични превръзки за рани, както следва: 2.1 Стерилна силноабсорбираща самофиксираща превръзка със сърцевина от суперабсорбент частици и контактен силиконов слой с моментно прилепяне; с адхезивен кант; с горен слой от водонепроницаем филм, позволяващ къпане 2.1.1 12,5х12,5 см, с абсорб. подложка 10.5х10.5 см брой 50 2.1.2 10х20 см, с абсорб. подложка 8х18 см брой 200 2.1.3 20х20 см, с абсорб. подложка 18х18 см брой 200 2.1.4 20х25 см, с абсорб. подложка 18х23 см брой 50 2.2 Стерилна тюлена мазева превръзка с антибактериален ефект, импрегнирана с метално сребро и смес от естери на натурални мастни киселини и глицерол от растителен произход 2.2.1 10 х 10 см опаковка 60 2.2.2 10 х 20 см опаковка 20 2.3 Силноабсорбираща самофиксираща се хидроактивна полиуретанова превръзка със система на отворени пори с капилярно действие за средно до силно ексудиращи улкуси 2.3.1 размер 10 х 10 см, размер без адхезив 5 х 5 см брой 200 2.3.2 размер 15 х 15 см, размер без адхезив 10 х 10 см брой 200 2.3.3 размер 30 х 10 см, размер без адхезив 24 х 5 см брой 200 2.4 Силноабсорбираща самофиксираща се хидроактивна полиуретанова превръзка със система на отворени пори, с капилярно действие за средно до силно ексудиращи улкуси, с горен слой, пропусклив за водни пари; за сакрална област 2.4.1 размер 18 х 18 см, размер без адхезив 11 х 9,5 см брой 100 2.4.2 размер 22,5 х 22,5 см, размер без адхезив 13,5 х 11,5 см брой 100 2.5 Стерилна самофиксираща се превръзка със заоблени краища от мек нетъкан материал с двуслойна подложка с размер, посочен на опаковката от пропусклив мрежест контактен слой от полиетилен, незалепващ за раната и абсорбиращ вискозен слой; с хипоалергичен синтетичен адхезив без колофон, латекс и фталати; с мерителна скала на опаковката и система за поставяне с fingerlifl и носеща хартия с напречно отлепване 2.5.1 35см х 10см, с подложка 30,5 х 5,5 см брой 10000 2.5.2 25см х 10см, с подложка 20,5 х 5,5 см брой 10000 2.5.3 15 х 6 см, подложка 11 х 2,5 см брой 10000 2.5.4 7.2 х 5 см, подложка 4 х 2,5 см брой 10000 2.5.5 10 х 8 см, подложка 6,5 х 3,8 см брой 20000 2.6 Прозрачна, самофиксираща се превръзка с абсорбираща подложка, покрита с водо- и бактерионепропусклив полиетиленов филм, със заоблени краища със система за поставяне с fingerlift с оказани 4 стъпки. 2.6.1 5 х 7.2 см, абсорбираща подложка - 2,5 х 4 см. брой 1000 2.6.2 9 х 10 см, абсорбираща подложка - 4 х 6 см. брой 1000 2.6.3 10 х 20 см, абсорбираща подложка - 5 х 16 см. брой 1000 2.6.4 10 х 25 см, абсорбираща подложка - 5 х 20 см. брой 1000 2.6.5 10 х 30 см, абсорбираща подложка - 5 х 25 см. брой 500 2.7 Кохезивен бинт с крепова структура и специално покритие без латекс, съставен от 43% вискоза, 37% памук и 20% полиамид, 85% разтегливост; прилепя само към себе си, но не към кожа, коса и дрехи; сплетка лито; в индивидуална картонена опаковка, размери: 2.7.1 6см/4м брой 50 2.7.2 10см/4м брой 50 2.7.3 10см/20м брой 50 2.8 Хипоалергична самозалепваща лента от меки нетъкани полиестерни нишки за прикрепяне и фиксиране на превръзки, несъдържаща латекс, еластична по ширина, с носеща хартия с вълнообразно рязане, с висока въздухо- и влaгопропускливост, размери: 2.8.1 5 см х 10 м брой 100 2.8.2 10 см х 10 м брой 2000 2.8.3 15 см х 10 м брой 50 2.8.4 20 см х 10 м брой 50 2.9 Хипоалергична самозалепваща лента от изкуствена коприна със 100% ацетатни нишки, синтетичен адхезив без колофон, лесна за късане, отстранява се безболезнено без остатъци 2.9.1 9,2 м х 5 см брой 50 2.9.2 5 м х 5 см брой 500 2.9.3 9,2 м х 2,5 см брой 50 2.10 Стерилни хипоалергични ленти от нетъкан полиестер със заоблени краища, с напречна еластичност 75% и надлъжна 32% 2.10.1 25x127 мм опаковка 20 2.10.2 12х101 мм опаковка 20 2.10.3 6х76 мм опаковка 80 2.10.4 3х76 мм опаковка 20 2.11 Стерилна самофиксираща се превръзка за ЦВП/канюли от нетъкан материал с прозорец от прозрачен филм за мониториране и прорез .с три допълнителни фиксиращи стрипа .овална форма .размер 10 х 12 см брой 1000 2.12 Стерилна памперсна атравматична превръзка - компрес, със сърцевина от силноабсорбираща разбита целулоза 2.12.1 10см х 20см брой 20000 2.12.2 15см х 25см брой 15000 2.12.3 10см х 10 см брой 15000 2.13 Фиксираща силиконова лента от нетъкан материал, покрит с атравматичен силиконов слой с предпазно фолио с вълнообразно рязане и указателни стрелки, размер 10 см х 5 м брой 20 2.14 Стерилна самофиксираща се превръзка с прорез за канюли със заоблени краища от НТТ с двуслойна подложка :пропусклив мрежест контактен слой от полиетилен .незалепващ за раната и абсорбиращ вискозен слой.допълнителен почистващ тампон .размер 8 х 6 см брой 20000 2.15 Безцветен водоустойчив спрей-пластир.който образува невидим филм за защита от бактерии и замърсявания и предпазва от триене брой 50
Internal identifier: 599725
Additional classification (cpv): 33141111 Adhesive dressings, 33141112 Plasters
Lot: LOT-0003
Title: Превързочен материал
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на превързочен материал, както следва: 3.1 Санпласт 3.1.1 2,5см х 5м брой 1000 3.1.2 5см х 5м брой 2000 3.2 Памук 100% естествени влакна с бял цвят, без съдържание на киселинни примеси и изкуствени избелители 3.2.1 опаковка 100 гр брой 300 3.2.2 опаковка 1000 гр брой 300 3.3 Нестерилни марлени компреси без РКН /опаковка 100 бр 5см х 5 см, 16 дипли опаковка 4000 3.4 Нестерилни марлени компреси без РКН /опаковка 100 бр 10см х 10 см, 16 дипли опаковка 8000 3.5 Нестерилни марлени компреси без РКН /опаковка 100 бр , 8 дипли 3.5.1 5 x 5 см опаковка 5000 3.5.2 7,5 x 7,5 см опаковка 1000 3.5.3 10 x 10 см опаковка 5000 3.6 Марлени компреси за специфични нужди на рискови отделения, нестерилни, 100бр./оп., размер 10 см/10 см, 16 дипли, 17 нишки, обагрен със синя боя опаковка 500 3.7 Марлени компреси за специфични нужди на рискови отделения, нестерилни, 100бр./оп, размер 10 см/10 см, 8 дипли, 17 нишки, обагрен със зелена боя опаковка 500 3.8 Лапаротомични компреси с РКН - 50см х 50см, 8 дипли 15 нишки, минимална маса 21 гр. на м2 брой 40000 3.9 Лигнин бял бала 5 кг кг 2000 3.10 Марлена лента с рентгеноконтрастен PVC чип и допълнителна примка за захващане 27см, 4 дипли, нестерилна, с предпране, размер 90х8 см, в бaндерол по 5 бр. брой 2000 3.11 Рентгенопозитивни тупфери от усукана памучна марля с висока абсорбция, 20 нишки/ см2, надлъжни нишки 80/10см, напречни нишки 120/10см, минимум 27 г/м2, нестерилни, с втъкана рентгенопозитивна нишка от полипропилен мин. 60 % BaSO4, за кръвоспиране и третиране на рани 3.11.1 размер 2 (орех), 1000 бр./опаковка брой 5000 3.11.2 размер 3 (слива), 1000 бр./опаковка брой 5000 3.11.3 размер 4 (яйце), 1000 бр./опаковка брой 5000 3.11.4 размер 5 ( XL ),1000 бр./опаковка брой 5000 3.12 Рентгенопозитивни тупфери отпамучна марля.24 нишки/см 2.нестерилни.рентгенопозитивна нишка от полипропилен.за експозиция на органи и тъкан по време на операции. 3.12.1 размер S, 1000 бр./опаковка брой 5000 3.12.2 размер M, 1000 бр./опаковка брой 5000 3.12.3 размер L, 1000 бр./опаковка брой 5000 3.13 Шапка импрегнирана с шампоан и балсам за измиване без изплакване. Съдържа екстракт от Алое вера, пантенол и млечна киселина.Балансирано pH, стойност – 5,0 – 6,0.Без съдържание на алкохол и сулфати брой 100
Internal identifier: 599727
Additional classification (cpv): 33141118 Wipes, 33141112 Plasters, 33141115 Medical wadding
Lot: LOT-0004
Title: Стерилен резорбируем локален хемостатик за подпомагане на хемостазата при капилярно и венозно кървене, на желатинова основа или от друг биосъвместим материал с еквивалентен механизъм и профил на действие, във форма на гъба или пудра според подпозицията; готов за употреба и в индивидуална стерилна опаковка
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен резорбируем локален хемостатик за подпомагане на хемостазата при капилярно и венозно кървене, на желатинова основа или от друг биосъвместим материал с еквивалентен механизъм и профил на действие, във форма на гъба или пудра според подпозицията; готов за употреба и в индивидуална стерилна опаковка, както следва: 4.1 Стерилен резорбируем локален хемостатик за подпомагане на хемостазата при капилярно и венозно кървене, на желатинова основа или от друг биосъвместим материал с еквивалентен механизъм и профил на действие, във форма на гъба с размери според подпозицията, готов за употреба и в индивидуална стерилна опаковка. 4.1.1 Стерилен резорбируем локален хемостатик във форма на гъба, на желатинова основа или от друг биосъвместим материал с еквивалентен профил на действие; номинален размер 80×50×1 mm, с допустимо отклонение ±15% за всяко измерение; индивидуална стерилна опаковка брой 2500 4.1.2 Стерилен резорбируем локален хемостатик във форма на гъба, на желатинова основа или от друг биосъвместим материал с еквивалентен профил на действие; номинален размер 80×50×10 mm, с допустимо отклонение ±15% за всяко измерение; индивидуална стерилна опаковка. брой 3500 4.1.3 Стерилен резорбируем локален хемостатик във форма на цилиндрична гъба, на желатинова основа или от друг биосъвместим материал с еквивалентен профил на действие; номинален размер 80×30 mm, с допустимо отклонение ±5% за всяко измерение; индивидуална стерилна опаковка. брой 1000 4.1.4 Стерилен резорбируем локален хемостатик във форма на гъба, на желатинова основа или от друг биосъвместим материал с еквивалентен профил на действие; номинален размер 10×10×10 mm, с допустимо отклонение ±5% за всяко измерение; индивидуална стерилна опаковка. брой 600 4.2 Стерилен резорбируем локален хемостатик във форма на пудра, на желатинова основа или от друг биосъвместим материал с еквивалентен профил на действие; нетна маса не по-малка от 1 g; готов за локално приложение; индивидуална стерилна опаковка. брой 500
Internal identifier: 599730
Additional classification (cpv): 33141127 Absorbable haemostatics
Lot: LOT-0005
Title: Стерилен резорбируем целулозен локален хемостатик във форма на марля
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен резорбируем целулозен локален хемостатик във форма на марля , както следва: 5.1 Стерилен резорбируем локален хемостатик във форма на плътна целулозна тъкан/мрежа (марля) или еквивалентна биосъвместима структура, подходящ за контрол на дифузно кървене, който може да се изрязва и адаптира към раната; номинален размер 50х75mm, допуск ±5%; индивидуална стерилна опаковка. брой 900 5.2 Стерилен резорбируем локален хемостатик във форма на плътна целулозна тъкан/мрежа (марля) или еквивалентна биосъвместима структура, подходящ за контрол на дифузно кървене, който може да се изрязва и адаптира към раната; номинален размер 100х100 mm, допуск ±5%; индивидуална стерилна опаковка. брой 300
Internal identifier: 599733
Lot: LOT-0006
Title: Стерилен резорбируем целулозен локален хемостатик във форма на вата
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен резорбируем целулозен локален хемостатик във форма на вата, както следва: 6.1 Стерилен резорбируем целулозен локален хемостатик във влакнеста/многослойна форма (вата), подходящ за контролирано поставяне при капилярно и венозно кървене; начало на хемостатично действие до 5 min; пълна резорбция до 21 дни; номинален размер 50×100 mm, допуск ±5%; индивидуална стерилна опаковка брой 500 6.2 Стерилен резорбируем целулозен локален хемостатик във влакнеста/многослойна форма (вата), подходящ за контролирано поставяне при капилярно и венозно кървене; начало на хемостатично действие до 5 min; пълна резорбция до 21 дни; номинален размер 100×100 mm, допуск ±5%; индивидуална стерилна опаковка брой 400
Internal identifier: 599755
Lot: LOT-0007
Title: Стерилен резорбируем целулозен локален хемостатик във форма на пудра
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен резорбируем целулозен локален хемостатик във форма на пудра, както следва: 7.1 Стерилна резорбируема хемостатична пудра за контролирано приложение в трудно достъпни зони, с включен съвместим апликатор; нетна маса не по-малка от 2 g; готова за употреба; материал и механизъм, доказани като биосъвместими и подходящи за предназначението; индивидуална стерилна опаковка брой 200
Internal identifier: 599761
Lot: LOT-0008
Title: Стерилен резорбируем целулозен локален хемостатик във форма на гел
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен резорбируем целулозен локален хемостатик във форма на гел , както следва: 8.1 Стерилен резорбируем локален хемостатик във форма на готов за употреба гел или еквивалентна вискозна форма, обем не по-малък от 3 ml, доставен като предварително напълнена спринцовка или еквивалентна готова система за приложение;съвместим със стандартен лапароскопски достъп; биосъвместимостта, предназначението и профилът на резорбция се доказват с Инструкция за употреба брой 60 8.2 Стерилен резорбируем локален хемостатик във форма на готов за употреба гел или еквивалентна вискозна форма, обем не по-малък от 6 ml, доставен като предварително напълнена спринцовка или еквивалентна готова система за приложение;съвместим със стандартен лапароскопски достъп; биосъвместимостта, предназначението и профилът на резорбция се доказват с Инструкция за употреба брой 60
Internal identifier: 599767
Lot: LOT-0009
Title: Хирургични игли
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на хирургични игли, както следва: 9.1 Стерилна хирургична игла за ръчно поставяне на чревни шевове, от корозионноустойчив медицински материал; Дължина 70мм; диаметър 1,3мм; форма 1/2 кръг брой 120 9.2 Стерилна хирургична игла за ръчно поставяне на чревни шевове, от корозионноустойчив медицински материал;Дължина 65мм; диаметър 1,3мм; форма 1/2 кръг брой 120 9.3 Стерилна хирургична игла за ръчно поставяне на чревни шевове, от корозионноустойчив медицински материал;Дължина 60мм; диаметър 1,2мм; форма 1/2 кръг брой 120 9.4 Стерилна хирургична режеща игла за ръчно поставяне на шевове, от корозионноустойчив медицински материал; дължина 65мм; диаметър 0,65-1,4мм; форма 3/8 кръг брой 288 9.5 Стерилна хирургична режеща игла за ръчно поставяне на шевове, от корозионноустойчив медицински материал; дължина 60мм; диаметър 0,65-1,4мм; форма 3/8 кръг брой 288 9.6 Стерилна хирургична режеща игла за ръчно поставяне на шевове, от корозионноустойчив медицински материал;дължина 55мм; диаметър 0,65-1,4мм; форма 3/8 кръг брой 288 9.7 Стерилна хирургична режеща игла за ръчно поставяне на шевове, от корозионноустойчив медицински материал;дължина 50мм; диаметър 0,65-1,4мм; форма 3/8 кръг брой 288 9.8 Стерилна хирургична режеща игла за ръчно поставяне на шевове, от корозионноустойчив медицински материал;дължина 45мм; диаметър 0,65-1,4мм; форма 3/8 кръг брой 288 9.9 Стерилна хирургична режеща игла за ръчно поставяне на шевове, от корозионноустойчив медицински материал; дължина 40мм; диаметър 0,65-1,4мм; форма 3/8 кръг брой 288 9.10 Стерилна хирургична режеща игла за ръчно поставяне на шевове, от корозионноустойчив медицински материал; дължина 35мм; диаметър 0,65-1,4мм; форма 3/8 кръг брой 288 9.11 Стерилна хирургична режеща игла за ръчно поставяне на шевове, от корозионноустойчив медицински материал; дължина 32мм; диаметър 0,65-1,4мм; форма 3/8 кръг брой 288 9.12 Стерилна хирургична режеща игла за ръчно поставяне на шевове, от корозионноустойчив медицински материал; дължина 30мм; диаметър 0,65-1,4мм; форма 3/8 кръг брой 288 9.13 Стерилна хирургична режеща игла за ръчно поставяне на шевове, от корозионноустойчив медицински материал; дължина 28мм; диаметър 0,65-1,4мм; форма 3/8 кръг брой 288 9.14 Стерилна хирургична режеща игла за ръчно поставяне на шевове, от корозионноустойчив медицински материал; дължина 25мм; диаметър 0,65-1,4мм; форма 3/8 кръг брой 288 9.15 Стерилна фасциална хирургична игла от корозионноустойчив медицински материал; дебелина 1-2 mm и дължина 90мм; форма 1/2 кръг брой 264 9.16 Стерилна фасциална хирургична игла от корозионноустойчив медицински материал; дебелина 1-2 mm и дължина 85мм; форма 1/2 кръг брой 264 9.17 Стерилна фасциална хирургична игла от корозионноустойчив медицински материал; дебелина 1-2 mm и дължина 80мм; форма 1/2 кръг брой 264 9.18 Стерилна фасциална хирургична игла от корозионноустойчив медицински материал; дебелина 1-2 mm и дължина 75мм; форма 1/2 кръг брой 264 9.19 Стерилна фасциална хирургична игла от корозионноустойчив медицински материал; дебелина 1-2 mm и дължина 70мм; форма 1/2 кръг брой 264 9.20 Стерилна фасциална хирургична игла от корозионноустойчив медицински материал; дебелина 1-2 mm и дължина 65мм; форма 1/2 кръг брой 264 9.21 Стерилна фасциална хирургична игла от корозионноустойчив медицински материал; дебелина 1-2 mm и дължина 60мм; форма 1/2 кръг брой 264 9.22 Стерилна фасциална хирургична игла от корозионноустойчив медицински материал; дебелина 1-2 mm и дължина 55мм; форма 1/2 кръг брой 264 9.23 Стерилна фасциална хирургична игла от корозионноустойчив медицински материал; дебелина 1-2 mm и дължина 50мм; форма 1/2 кръг брой 264 9.24 Стерилна хирургична игла тип Bassini или еквивалентна по предназначение за поставяне на дълбоки тъканни шевове, от корозионноустойчив медицински материал; диаметър 1-1,5мм; дължина 50 мм брой 96 9.25 Стерилна хирургична игла тип Bassini или еквивалентна по предназначение за поставяне на дълбоки тъканни шевове, от корозионноустойчив медицински материал; диаметър 1-1,5мм; дължина 45мм брой 96 9.26 Стерилна хирургична игла тип Bassini или еквивалентна по предназначение за поставяне на дълбоки тъканни шевове, от корозионноустойчив медицински материал; диаметър 1-1,5мм; дължина 40 мм брой 96 9.27 Стерилна хирургична игла тип Bassini или еквивалентна по предназначение за поставяне на дълбоки тъканни шевове, от корозионноустойчив медицински материал; диаметър 1-1,5мм; дължина 35 мм брой 96
Internal identifier: 599772
Additional classification (cpv): 33141128 Needles for sutures
Lot: LOT-0010
Title: Стерилен костен восък или друг биосъвместим формуем материал с еквивалентно предназначение за механична хемостаза на костни повърхности; нетна маса 2.5 g с допустимо отклонение ±5%; индивидуална стерилна опаковка.
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен костен восък или друг биосъвместим формуем материал с еквивалентно предназначение за механична хемостаза на костни повърхности; нетна маса 2.5 g с допустимо отклонение ±5%; индивидуална стерилна опаковка брой 120
Internal identifier: 599776
Lot: LOT-0011
Title: Стерилен кожен ушивател за еднократна употреба с не по-малко от 35 клипси от биосъвместим метал; диаметър на телта 0.45–0.55 mm; размер на оформената клипса: ширина 6.5–8.0 mm и височина 4.4–5.4 mm; ергономично едноръчно задействане и визуален контрол на оставащите клипси или еквивалентен механизъм
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен кожен ушивател за еднократна употреба с не по-малко от 35 клипси от биосъвместим метал; диаметър на телта 0.45–0.55 mm; размер на оформената клипса: ширина 6.5–8.0 mm и височина 4.4–5.4 mm; ергономично едноръчно задействане и визуален контрол на оставащите клипси или еквивалентен механизъм брой 600
Internal identifier: 599786
Additional classification (cpv): 33141125 Material for surgical sutures
Lot: LOT-0012
Title: Стерилен оцветен нерезорбируем монофиламентен хирургичен конец от PVDF или друг биосъвместим синтетичен материал с еквивалентна трайна якост, ниска тъканна реактивност и предназначение; индивидуална стерилна опаковка и атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен оцветен нерезорбируем монофиламентен хирургичен конец от PVDF или друг биосъвместим синтетичен материал с еквивалентна трайна якост, ниска тъканна реактивност и предназначение; индивидуална стерилна опаковка и атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал , както следва: 12.1 Стерилен оцветен нерезорбируем монофиламентен хирургичен конец от PVDF или друг биосъвместим синтетичен материал с еквивалентна трайна якост, ниска тъканна реактивност и предназначение; индивидуална стерилна опаковка и атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал. Конфигурация: 22 mm, 1/2 кръг, обла игла, 2/0, дължина 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 288 12.2 Стерилен оцветен нерезорбируем монофиламентен хирургичен конец от PVDF или друг биосъвместим синтетичен материал с еквивалентна трайна якост, ниска тъканна реактивност и предназначение; индивидуална стерилна опаковка и атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал. Конфигурация: 22 mm, 1/2 кръг, обла игла, 2 игли, 2/0, дължина 90 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 288 12.3 Стерилен оцветен нерезорбируем монофиламентен хирургичен конец от PVDF или друг биосъвместим синтетичен материал с еквивалентна трайна якост, ниска тъканна реактивност и предназначение; индивидуална стерилна опаковка и атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал. Конфигурация: 26 mm, 1/2 кръг, обла игла, 2/0, дължина 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 288 12.4 Стерилен оцветен нерезорбируем монофиламентен хирургичен конец от PVDF или друг биосъвместим синтетичен материал с еквивалентна трайна якост, ниска тъканна реактивност и предназначение; индивидуална стерилна опаковка и атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал. Конфигурация: 22 mm, 1/2 кръг, обла игла, 3/0, дължина 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 288 12.5 Стерилен оцветен нерезорбируем монофиламентен хирургичен конец от PVDF или друг биосъвместим синтетичен материал с еквивалентна трайна якост, ниска тъканна реактивност и предназначение; индивидуална стерилна опаковка и атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал. Конфигурация: 22 mm, 1/2 кръг, обла игла, с повишена устойчивост на огъване, декларирана от производителя, 2 игли, 3/0, дължина 90 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 288 12.6 Стерилен оцветен нерезорбируем монофиламентен хирургичен конец от PVDF или друг биосъвместим синтетичен материал с еквивалентна трайна якост, ниска тъканна реактивност и предназначение; индивидуална стерилна опаковка и атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал. Конфигурация: 26 mm, 1/2 кръг, обла игла, 3/0, дължина 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 288 12.7 Стерилен оцветен нерезорбируем монофиламентен хирургичен конец от PVDF или друг биосъвместим синтетичен материал с еквивалентна трайна якост, ниска тъканна реактивност и предназначение; индивидуална стерилна опаковка и атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал. Конфигурация: 26 mm, 1/2 кръг, обла игла, 2 игли, 3/0, дължина 90 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 288 12.8 Стерилен оцветен нерезорбируем монофиламентен хирургичен конец от PVDF или друг биосъвместим синтетичен материал с еквивалентна трайна якост, ниска тъканна реактивност и предназначение; индивидуална стерилна опаковка и атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал. Конфигурация: 30 mm, 1/2 кръг, обла игла, 3/0, дължина 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 288 12.9 Стерилен оцветен нерезорбируем монофиламентен хирургичен конец от PVDF или друг биосъвместим синтетичен материал с еквивалентна трайна якост, ниска тъканна реактивност и предназначение; индивидуална стерилна опаковка и атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал. Конфигурация: 30 mm, 1/2 кръг, обла игла, 2 игли, 3/0, дължина 90 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 288
Internal identifier: 599793
Additional classification (cpv): 33141126 Ligatures
Lot: LOT-0013
Title: Стерилен нерезорбируем синтетичен хирургичен конец без игла, на макара, от полиамид или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост; монофиламентен или обработен многонишков с гладка повърхност и ниска капилярност
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен нерезорбируем синтетичен хирургичен конец без игла, на макара, от полиамид или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост; монофиламентен или обработен многонишков с гладка повърхност и ниска капилярност, както следва: 13.1 Стерилен нерезорбируем синтетичен хирургичен конец без игла, на макара, от полиамид или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост; монофиламентен или обработен многонишков с гладка повърхност и ниска капилярност; индивидуална стерилна опаковка. Конфигурация: без игла (на макара), размер 3/0, дължина 250 cm; дължината е минимална; брой 700 13.2 Стерилен нерезорбируем синтетичен хирургичен конец без игла, на макара, от полиамид или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост; монофиламентен или обработен многонишков с гладка повърхност и ниска капилярност; индивидуална стерилна опаковка. Конфигурация: без игла (на макара), размер 2/0, дължина 250 cm; дължината е минимална; брой 700 13.3 Стерилен нерезорбируем синтетичен хирургичен конец без игла, на макара, от полиамид или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост; монофиламентен или обработен многонишков с гладка повърхност и ниска капилярност; индивидуална стерилна опаковка. Конфигурация: без игла (на макара), размер 1, дължина 250 cm; дължината е минимална; брой 700 13.4 Стерилен нерезорбируем синтетичен хирургичен конец без игла, на макара, от полиамид или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост; монофиламентен или обработен многонишков с гладка повърхност и ниска капилярност; индивидуална стерилна опаковка. Конфигурация: без игла (на макара), размер 2, дължина 250 cm; дължината е минимална; брой 700 13.5 Стерилен нерезорбируем синтетичен хирургичен конец без игла, на макара, от полиамид или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост; монофиламентен или обработен многонишков с гладка повърхност и ниска капилярност; индивидуална стерилна опаковка. Конфигурация: без игла (на макара), размер 3, дължина 250 cm; дължината е минимална; брой 700 13.6 Стерилен нерезорбируем синтетичен хирургичен конец без игла, на макара, от полиамид или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост; монофиламентен или обработен многонишков с гладка повърхност и ниска капилярност; индивидуална стерилна опаковка. Конфигурация: без игла (на макара), размер 5, дължина 250 cm; дължината е минимална; брой 700
Internal identifier: 599802
Lot: LOT-0014
Title: Стерилен синтетичен нерезорбируем плетен хирургичен конец от полиестер или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост, с биосъвместима обработка за намалено триене и стабилен възел
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен синтетичен нерезорбируем плетен хирургичен конец от полиестер или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост, с биосъвместима обработка за намалено триене и стабилен възел, както следва: 14.1 Стерилен синтетичен нерезорбируем плетен хирургичен конец от полиестер или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост, с биосъвместима обработка за намалено триене и стабилен възел; атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал с подходяща повърхностна обработка. Конфигурация: USP 0; 1/2 кръг, обла игла, 30 mm; дължина на конеца 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 360 14.2 Стерилен синтетичен нерезорбируем плетен хирургичен конец от полиестер или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост, с биосъвместима обработка за намалено триене и стабилен възел; атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал с подходяща повърхностна обработка. Конфигурация: USP 0; 1/2 кръг, обла игла, 37 mm; дължина на конеца 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 360 14.3 Стерилен синтетичен нерезорбируем плетен хирургичен конец от полиестер или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост, с биосъвместима обработка за намалено триене и стабилен възел; атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал с подходяща повърхностна обработка. Конфигурация: USP 1; 1/2 кръг, обла игла, 30 mm; дължина на конеца 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 360 14.4 Стерилен синтетичен нерезорбируем плетен хирургичен конец от полиестер или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост, с биосъвместима обработка за намалено триене и стабилен възел; атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал с подходяща повърхностна обработка. Конфигурация: USP 1; 1/2 кръг, обла игла, 37 mm; дължина на конеца 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 360 14.5 Стерилен синтетичен нерезорбируем плетен хирургичен конец от полиестер или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост, с биосъвместима обработка за намалено триене и стабилен възел; атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал с подходяща повърхностна обработка. Конфигурация: USP 1; 1/2 кръг, обла игла, 40 mm; дължина на конеца 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 360 14.6 Стерилен синтетичен нерезорбируем плетен хирургичен конец от полиестер или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост, с биосъвместима обработка за намалено триене и стабилен възел; атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал с подходяща повърхностна обработка. Конфигурация: USP 2; 1/2 кръг, обла игла, 37 mm; дължина на конеца 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 360 14.7 Стерилен синтетичен нерезорбируем плетен хирургичен конец от полиестер или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост, с биосъвместима обработка за намалено триене и стабилен възел; атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал с подходяща повърхностна обработка. Конфигурация: USP 2; 1/2 кръг, обла игла, 40 mm; дължина на конеца 90 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 360 14.8 Стерилен синтетичен нерезорбируем плетен хирургичен конец от полиестер или друг биосъвместим материал с еквивалентна трайна якост, с биосъвместима обработка за намалено триене и стабилен възел; атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал с подходяща повърхностна обработка. Конфигурация: USP 2; 1/2 кръг, обла игла, 48 mm; дължина на конеца 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 360
Internal identifier: 599806
Lot: LOT-0015
Title: Стерилен нерезорбируем плетен хирургичен конец от естествена коприна или друг биосъвместим материал с еквивалентно предназначение и възлова сигурност, с биосъвместима обработка за намалено триене и капилярност
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен нерезорбируем плетен хирургичен конец от естествена коприна или друг биосъвместим материал с еквивалентно предназначение и възлова сигурност, с биосъвместима обработка за намалено триене и капилярност , както следва: 15.1 Стерилен нерезорбируем плетен хирургичен конец от естествена коприна или друг биосъвместим материал с еквивалентно предназначение и възлова сигурност, с биосъвместима обработка за намалено триене и капилярност; индивидуална стерилна опаковка. Конфигурация: USP 0; игла с номинална дължина 37 mm, 3/8 кръг, режеща игла; дължина на конеца 70 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 2000 15.2 Стерилен нерезорбируем плетен хирургичен конец от естествена коприна или друг биосъвместим материал с еквивалентно предназначение и възлова сигурност, с биосъвместима обработка за намалено триене и капилярност; индивидуална стерилна опаковка. Конфигурация: USP 1; игла с номинална дължина 37 mm, 3/8 кръг, режеща игла; дължина на конеца 70 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 2000 15.3 Стерилен нерезорбируем плетен хирургичен конец от естествена коприна или друг биосъвместим материал с еквивалентно предназначение и възлова сигурност, с биосъвместима обработка за намалено триене и капилярност; индивидуална стерилна опаковка. Конфигурация: USP 3/0; игла с номинална дължина 24 mm, 3/8 кръг, режеща игла; дължина на конеца 70 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 1000 15.4 Стерилен нерезорбируем плетен хирургичен конец от естествена коприна или друг биосъвместим материал с еквивалентно предназначение и възлова сигурност, с биосъвместима обработка за намалено триене и капилярност; индивидуална стерилна опаковка. Конфигурация: USP 2/0; игла с номинална дължина 24 mm, 3/8 кръг, режеща игла; дължина на конеца 70 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 1000 15.5 Стерилен нерезорбируем плетен хирургичен конец от естествена коприна или друг биосъвместим материал с еквивалентно предназначение и възлова сигурност, с биосъвместима обработка за намалено триене и капилярност; индивидуална стерилна опаковка. Конфигурация: USP 2/0; игла с номинална дължина 30 mm, 1/2 кръг, обла игла; дължина на конеца 45 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 1000 15.6 Стерилен нерезорбируем плетен хирургичен конец от естествена коприна или друг биосъвместим материал с еквивалентно предназначение и възлова сигурност, с биосъвместима обработка за намалено триене и капилярност; индивидуална стерилна опаковка. Конфигурация: USP 2/0; игла с номинална дължина 26 mm, 1/2 кръг, обла игла; дължина на конеца 45 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 1000 15.7 Стерилен нерезорбируем плетен хирургичен конец от естествена коприна или друг биосъвместим материал с еквивалентно предназначение и възлова сигурност, с биосъвместима обработка за намалено триене и капилярност; индивидуална стерилна опаковка. Конфигурация: без игла, размер 3/0, дължина 10 x 45 cm; посочената дължина е минимална; размерът е по USP/EP или еквивалентна система брой 1400 15.8 Стерилен нерезорбируем плетен хирургичен конец от естествена коприна или друг биосъвместим материал с еквивалентно предназначение и възлова сигурност, с биосъвместима обработка за намалено триене и капилярност; индивидуална стерилна опаковка. Конфигурация: без игла, размер 2/0, дължина 10 x 45 cm; посочената дължина е минимална; размерът е по USP/EP или еквивалентна система брой 1400
Internal identifier: 599813
Lot: LOT-0016
Title: Стерилен синтетичен резорбируем монофиламентен хирургичен конец с краткотрайна тъканна поддръжка: остатъчна якост 20–70% на 7-ия ден и пълна резорбция в интервал 90–130 дни; от съполимер на гликолид/капролактон или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил. Конфигурация с обла игла
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен синтетичен резорбируем монофиламентен хирургичен конец с краткотрайна тъканна поддръжка: остатъчна якост 20–70% на 7-ия ден и пълна резорбция в интервал 90–130 дни; от съполимер на гликолид/капролактон или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил. Конфигурация с обла игла, както следва: 16.1 Стерилен синтетичен резорбируем монофиламентен хирургичен конец с краткотрайна тъканна поддръжка: остатъчна якост 20–70% на 7-ия ден и пълна резорбция в интервал 90–130 дни; от съполимер на гликолид/капролактон или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил. Конфигурация: 17 mm, 1/2 кръг, обла игла, 6/0, дължина 70 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 240 16.2 Стерилен синтетичен резорбируем монофиламентен хирургичен конец с краткотрайна тъканна поддръжка: остатъчна якост 20–70% на 7-ия ден и пълна резорбция в интервал 90–130 дни; от съполимер на гликолид/капролактон или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил. Конфигурация: 22 mm, 1/2 кръг, обла игла, 5/0, дължина 70 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 240 16.3 Стерилен синтетичен резорбируем монофиламентен хирургичен конец с краткотрайна тъканна поддръжка: остатъчна якост 20–70% на 7-ия ден и пълна резорбция в интервал 90–130 дни; от съполимер на гликолид/капролактон или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил. Конфигурация: 26 mm, 1/2 кръг, обла игла, 4/0, дължина 70 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 240 16.4 Стерилен синтетичен резорбируем монофиламентен хирургичен конец с краткотрайна тъканна поддръжка: остатъчна якост 20–70% на 7-ия ден и пълна резорбция в интервал 90–130 дни; от съполимер на гликолид/капролактон или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил. Конфигурация: 30 mm, 1/2 кръг, обла игла, 3/0, дължина 70 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 240 16.5 Стерилен синтетичен резорбируем монофиламентен хирургичен конец с краткотрайна тъканна поддръжка: остатъчна якост 20–70% на 7-ия ден и пълна резорбция в интервал 90–130 дни; от съполимер на гликолид/капролактон или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил. Конфигурация: 30 mm, 1/2 кръг, обла игла, 2/0, дължина 70 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 240 16.6 Стерилен синтетичен резорбируем монофиламентен хирургичен конец с краткотрайна тъканна поддръжка: остатъчна якост 20–70% на 7-ия ден и пълна резорбция в интервал 90–130 дни; от съполимер на гликолид/капролактон или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил. Конфигурация: 36 mm, 1/2 кръг, обла игла, 2/0, дължина 70 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 240 16.7 Стерилен синтетичен резорбируем монофиламентен хирургичен конец с краткотрайна тъканна поддръжка: остатъчна якост 20–70% на 7-ия ден и пълна резорбция в интервал 90–130 дни; от съполимер на гликолид/капролактон или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил. Конфигурация: 36 mm, 1/2 кръг, обла игла, 3/0, дължина 70 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 240 16.8 Стерилен синтетичен резорбируем монофиламентен хирургичен конец с краткотрайна тъканна поддръжка: остатъчна якост 20–70% на 7-ия ден и пълна резорбция в интервал 90–130 дни; от съполимер на гликолид/капролактон или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил. Конфигурация: 36 mm, 1/2 кръг, обла игла, 0, дължина 70 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 240 16.9 Стерилен синтетичен резорбируем монофиламентен хирургичен конец с краткотрайна тъканна поддръжка: остатъчна якост 20–70% на 7-ия ден и пълна резорбция в интервал 90–130 дни; от съполимер на гликолид/капролактон или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил. Конфигурация: 36 mm, 1/2 кръг, обла игла, с повишена устойчивост на огъване, декларирана от производителя, 1, дължина 70 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 240
Internal identifier: 599820
Lot: LOT-0017
Title: Стерилен синтетичен резорбируем монофиламентен хирургичен конец с краткотрайна тъканна поддръжка: остатъчна якост 20–70% на 7-ия ден и пълна резорбция в интервал 90–130 дни; от съполимер на гликолид/капролактон или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил. Конфигурация с режеща игла
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен синтетичен резорбируем монофиламентен хирургичен конец с краткотрайна тъканна поддръжка: остатъчна якост 20–70% на 7-ия ден и пълна резорбция в интервал 90–130 дни; от съполимер на гликолид/капролактон или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил. Конфигурация с режеща игла, както следва: 17.1 Стерилен синтетичен резорбируем монофиламентен хирургичен конец с остатъчна якост 30–70% на 7-ия ден и пълна резорбция 90–130 дни; от съполимер на гликолид/капролактон или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил. Конфигурация: 18, 7 mm, 3/8 кръг, режеща игла, 4/0; дължина 45 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 374 17.2 Стерилен синтетичен резорбируем монофиламентен хирургичен конец с остатъчна якост 30–70% на 7-ия ден и пълна резорбция 90–130 дни; от съполимер на гликолид/капролактон или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил. Конфигурация: 18, 7 mm, 3/8 кръг, режеща игла, 4/0; дължина 70 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 374 17.3 Стерилен синтетичен резорбируем монофиламентен хирургичен конец с остатъчна якост 30–70% на 7-ия ден и пълна резорбция 90–130 дни; от съполимер на гликолид/капролактон или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил. Конфигурация: 24, 3 mm, 3/8 кръг, режеща игла, 3/0; дължина 70 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 374
Internal identifier: 599824
Lot: LOT-0018
Title: Стерилен синтетичен бавнорезорбируем монофиламентен хирургичен конец с остатъчна якост 40–70% на 42-рия ден и пълна резорбция 180–240 дни; от полидиоксанон или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен синтетичен бавнорезорбируем монофиламентен хирургичен конец с остатъчна якост 40–70% на 42-рия ден и пълна резорбция 180–240 дни; от полидиоксанон или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил, както следва: 18.1 Стерилен синтетичен бавнорезорбируем монофиламентен хирургичен конец с остатъчна якост 40–70% на 42-рия ден и пълна резорбция 180–240 дни; от полидиоксанон или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил. Конфигурация: 48 mm, 1/2 кръг, обла игла, с повишена устойчивост на огъване, декларирана от производителя, 1, 150 cm Loop, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минималнаиндивидуална стерилна опаковка брой 800 18.2 Стерилен синтетичен бавнорезорбируем монофиламентен хирургичен конец с остатъчна якост 40–70% на 42-рия ден и пълна резорбция 180–240 дни; от полидиоксанон или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил. Конфигурация: 65 mm, 1/2 кръг, обла игла, с повишена устойчивост на огъване, декларирана от производителя, 1, 240 cm Loop, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 800 18.3 Стерилен синтетичен бавнорезорбируем монофиламентен хирургичен конец тип loop, с остатъчна якост 55–80% на 28-ия ден и 35–70% на 42-рия ден и пълна резорбция 180–240 дни; от полидиоксанон или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил. Конфигурация: 1/2 кръг, обла игла, 50 mm с повишена устойчивост на огъване, декларирана от производителя; loop, 2, 150 cm дължина. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 360 18.4 Стерилен синтетичен бавнорезорбируем монофиламентен хирургичен конец тип loop, с остатъчна якост 55–80% на 28-ия ден и 35–70% на 42-рия ден и пълна резорбция 180–240 дни; от полидиоксанон или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил. Конфигурация: 1/2 кръг, обла игла, 50 mm с повишена устойчивост на огъване, декларирана от производителя; loop, 2, 240 cm дължина. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 360
Internal identifier: 599826
Lot: LOT-0019
Title: Стерилен синтетичен бавнорезорбируем монофиламентен хирургичен конец с остатъчна якост 40–70% на 42-рия ден и пълна резорбция 180–240 дни; от полидиоксанон или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил. Изпълнение като безвъзлова назъбена система с равномерно разпределени елементи за фиксиране и функционален краен стопер/контур
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен синтетичен бавнорезорбируем монофиламентен хирургичен конец с остатъчна якост 40–70% на 42-рия ден и пълна резорбция 180–240 дни; от полидиоксанон или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил. Изпълнение като безвъзлова назъбена система с равномерно разпределени елементи за фиксиране и функционален краен стопер/контур, както следва: 19.1 Стерилен синтетичен бавнорезорбируем монофиламентен хирургичен конец с остатъчна якост 40–70% на 42-рия ден и пълна резорбция 180–240 дни; от полидиоксанон или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил. Изпълнение като безвъзлова назъбена система с равномерно разпределени елементи за фиксиране и функционален краен стопер/контур; предназначението за затваряне без възли се доказва с Инструкция за употреба. Конфигурация: 26 mm, 1/2 кръг, обла игла 3/0, дължина 23 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 120 19.2 Стерилен синтетичен бавнорезорбируем монофиламентен хирургичен конец с остатъчна якост 40–70% на 42-рия ден и пълна резорбция 180–240 дни; от полидиоксанон или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил. Изпълнение като безвъзлова назъбена система с равномерно разпределени елементи за фиксиране и функционален краен стопер/контур; предназначението за затваряне без възли се доказва с Инструкция за употреба. Конфигурация: 26 mm, 1/2 кръг, обла игла 2/0, дължина 23 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 120 19.3 Стерилен синтетичен бавнорезорбируем монофиламентен хирургичен конец с остатъчна якост 40–70% на 42-рия ден и пълна резорбция 180–240 дни; от полидиоксанон или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил. Изпълнение като безвъзлова назъбена система с равномерно разпределени елементи за фиксиране и функционален краен стопер/контур; предназначението за затваряне без възли се доказва с Инструкция за употреба. Конфигурация: 36 mm, 1/2 кръг, обла игла, с повишена устойчивост на огъване, декларирана от производителя, 3/0, дължина 23 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 120 19.4 Стерилен синтетичен бавнорезорбируем монофиламентен хирургичен конец с остатъчна якост 40–70% на 42-рия ден и пълна резорбция 180–240 дни; от полидиоксанон или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил. Изпълнение като безвъзлова назъбена система с равномерно разпределени елементи за фиксиране и функционален краен стопер/контур; предназначението за затваряне без възли се доказва с Инструкция за употреба. Конфигурация: 36 mm, 1/2 кръг, обла игла, с повишена устойчивост на огъване, декларирана от производителя, 2/0, дължина 23 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 120 19.5 Стерилен синтетичен бавнорезорбируем монофиламентен хирургичен конец с остатъчна якост 40–70% на 42-рия ден и пълна резорбция 180–240 дни; от полидиоксанон или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил. Изпълнение като безвъзлова назъбена система с равномерно разпределени елементи за фиксиране и функционален краен стопер/контур; предназначението за затваряне без възли се доказва с Инструкция за употреба. Конфигурация: 36 mm, 1/2 кръг, обла игла, с повишена устойчивост на огъване, декларирана от производителя, 0, дължина 23 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 120 19.6 Стерилен синтетичен бавнорезорбируем монофиламентен хирургичен конец с остатъчна якост 40–70% на 42-рия ден и пълна резорбция 180–240 дни; от полидиоксанон или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил. Изпълнение като безвъзлова назъбена система с равномерно разпределени елементи за фиксиране и функционален краен стопер/контур; предназначението за затваряне без възли се доказва с Инструкция за употреба. Конфигурация: 36 mm, 1/2 кръг, обла игла, с повишена устойчивост на огъване, декларирана от производителя, 1, дължина 23 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 120
Internal identifier: 599832
Lot: LOT-0020
Title: Стерилна резорбируема безвъзлова система за затваряне на меки тъкани, включваща монофиламентен назъбен конец и функционален механизъм за крайно фиксиране, който позволява затваряне без хирургичен възел; пълна резорбция 90–130 дни
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилна резорбируема безвъзлова система за затваряне на меки тъкани, включваща монофиламентен назъбен конец и функционален механизъм за крайно фиксиране, който позволява затваряне без хирургичен възел; пълна резорбция 90–130 дни, както следва: 20.1 Стерилна резорбируема безвъзлова система за затваряне на меки тъкани, включваща монофиламентен назъбен конец и функционален механизъм за крайно фиксиране, който позволява затваряне без хирургичен възел; пълна резорбция 90–130 дни; материал и геометрия, доказани от производителя като подходящи за заявеното предназначение. Конфигурация: USP 0; 1 игла, 1/2 кръг, номинална дължина 26 mm (допуск ±5%); работна дължина на назъбения конец не по-малка от 23 cm; индивидуална стерилна опаковка. брой 144 20.2 Стерилна резорбируема безвъзлова система за затваряне на меки тъкани, включваща монофиламентен назъбен конец и функционален механизъм за крайно фиксиране, който позволява затваряне без хирургичен възел; пълна резорбция 90–130 дни; материал и геометрия, доказани от производителя като подходящи за заявеното предназначение. Конфигурация: USP 1; 1 игла, 1/2 кръг, номинална дължина 26 mm (допуск ±5%); работна дължина на назъбения конец не по-малка от 23 cm; индивидуална стерилна опаковка. брой 144 20.3 Стерилна резорбируема безвъзлова система за затваряне на меки тъкани, включваща монофиламентен назъбен конец и функционален механизъм за крайно фиксиране, който позволява затваряне без хирургичен възел; пълна резорбция 90–130 дни; материал и геометрия, доказани от производителя като подходящи за заявеното предназначение. Конфигурация: USP 2/0; 1 игла, 1/2 кръг, номинална дължина 26 mm (допуск ±5%); работна дължина на назъбения конец не по-малка от 20 cm; индивидуална стерилна опаковка. брой 144 20.4 Стерилна резорбируема безвъзлова система за затваряне на меки тъкани, включваща монофиламентен назъбен конец и функционален механизъм за крайно фиксиране, който позволява затваряне без хирургичен възел; пълна резорбция 90–130 дни; материал и геометрия, доказани от производителя като подходящи за заявеното предназначение. Конфигурация: USP 2/0; 1 игла, 1/2 кръг, номинална дължина 30 mm (допуск ±5%); работна дължина на назъбения конец не по-малка от 20 cm; индивидуална стерилна опаковка. брой 144 20.5 Стерилна резорбируема безвъзлова система за затваряне на меки тъкани, включваща монофиламентен назъбен конец и функционален механизъм за крайно фиксиране, който позволява затваряне без хирургичен възел; пълна резорбция 90–130 дни; материал и геометрия, доказани от производителя като подходящи за заявеното предназначение. Конфигурация: USP 3/0; 1 игла, 1/2 кръг, номинална дължина 26 mm (допуск ±5%); работна дължина на назъбения конец не по-малка от 20 cm; индивидуална стерилна опаковка. брой 144 20.6 Стерилна резорбируема безвъзлова система за затваряне на меки тъкани, включваща монофиламентен назъбен конец и функционален механизъм за крайно фиксиране, който позволява затваряне без хирургичен възел; пълна резорбция 90–130 дни; материал и геометрия, доказани от производителя като подходящи за заявеното предназначение. Конфигурация: USP 3/0; 1 игла, 1/2 кръг, номинална дължина 30 mm (допуск ±5%); работна дължина на назъбения конец не по-малка от 20 cm; индивидуална стерилна опаковка. брой 144
Internal identifier: 599840
Lot: LOT-0021
Title: Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигуриран с обла игла
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигуриран с обла игла, както следва: 21.1 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация: 26 mm, 1/2 кръг, обла игла, 3/0, дължина 70 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка. брой 2000 21.2 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация: 26 mm, 1/2 кръг, обла игла, 2/0, дължина 70 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка. брой 2000 21.3 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация: 30 mm, 1/2 кръг, обла игла, 2/0, дължина 70 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка. брой 6000 21.4 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация: 30 mm, 1/2 кръг, обла игла, 3/0, дължина 70 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка. брой 6000 21.5 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация: 30 mm, 1/2 кръг, обла игла, 0, дължина 70 cm, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка. брой 600
Internal identifier: 599847
Lot: LOT-0022
Title: Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация тип Loop
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация тип Loop, както следва: 22.1 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация: 40 mm, 1/2 кръг, обла игла с повишена устойчивост на огъване, декларирана от производителя, 1, дължина 150 cm, Loop, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка. брой 288 22.2 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация: 48 mm, 1/2 кръг, обла игла с повишена устойчивост на огъване, декларирана от производителя, 1, дължина 240 cm, Loop, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална;; индивидуална стерилна опаковка. брой 288 22.3 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация: 48 mm, 1/2 кръг, обла игла с повишена устойчивост на огъване, декларирана от производителя, 1, дължина 150 cm, Loop, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка. брой 288 22.4 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация: 48 mm, 1/2 кръг, обла игла с повишена устойчивост на огъване, декларирана от производителя, 2, дължина 150 cm, Loop, оцветен в контрастен биосъвместим цвят. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка. брой 288
Internal identifier: 599856
Lot: LOT-0023
Title: Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни под формата на лигатури
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни под формата на лигатури, както следва: 23.1 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация: 3/0, 6×45 cm, лигатура, оцветен в контрастен биосъвместим цвят; посочената дължина е минимална брой 1728 23.2 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация: 2/0, 6×45 cm, лигатура, оцветен в контрастен биосъвместим цвят; посочената дължина е минимална брой 1728 23.3 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация: 1, 6×45 cm, лигатура, оцветен в контрастен биосъвместим цвят; посочената дължина е минимална брой 1728 23.4 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация: 2, 6×45 cm, лигатура, оцветен в контрастен биосъвместим цвят; посочената дължина е минимална брой 1728 23.5 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация: 0, 6×45 cm, лигатура, оцветен в контрастен биосъвместим цвят; посочената дължина е минимална брой 1728 23.6 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация: 3/0, 6×70 cm, лигатура, оцветен в контрастен биосъвместим цвят; посочената дължина е минимална; брой 1728 23.7 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация: 2/0, 6×70 cm, лигатура, оцветен в контрастен биосъвместим цвят; посочената дължина е минимална брой 1728 23.8 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация: 0, 6×70 cm, лигатура, оцветен в контрастен биосъвместим цвят; посочената дължина е минимална брой 1728 23.9 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация: 1, 6×70 cm, лигатура, оцветен в контрастен биосъвместим цвят; посочената дължина е минимална брой 1728 23.10 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка, остатъчна якост не по-малка от 80% на 14-ия ден и не по-малка от 50% на 21-вия ден и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене. Конфигурация: 2, 6×70 cm, лигатура, оцветен в контрастен биосъвместим цвят; посочената дължина е минимална; брой 1728 23.11 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка и пълна резорбция 56–120 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен профил; с биосъвместима обработка за намалено триене и атравматична игла от корозионноустойчив медицински материал. Конфигурация: 60.3 mm права режеща игла; 2/0, дължина 70 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка. брой 252 23.12 Стерилен синтетичен резорбируем плетен хирургичен конец със средна тъканна поддръжка и пълна резорбция 56–120 дни, с фабрично нанесена биосъвместима антимикробна обработка. Антимикробното предназначение и спектърът се доказват с Инструкция за употреба и Техническа документация; не се изисква конкретно активно вещество. Конфигурация: 26 mm с 1/2 кръг, обла игла; 4/0, дължина 70 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка. брой 800
Internal identifier: 599860
Lot: LOT-0024
Title: Стерилен синтетичен плетен хирургичен конец, със средна резорбция и с остатъчна якост 25–65% на 7-ия ден и пълна резорбция 40–70 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене.
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен синтетичен плетен хирургичен конец, със средна резорбция и с остатъчна якост 25–65% на 7-ия ден и пълна резорбция 40–70 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене, както следва: 24.1 Стерилен синтетичен плетен хирургичен конец, със средна резорбция и с остатъчна якост 25–65% на 7-ия ден и пълна резорбция 40–70 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене. Конфигурация: 26 mm, 1/2 кръг, обла игла, 3/0; дължина 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка. брой 1200 24.2 Стерилен синтетичен плетен хирургичен конец, със средна резорбция и с остатъчна якост 25–65% на 7-ия ден и пълна резорбция 40–70 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене.. Конфигурация: 30 mm, 1/2 кръг, обла игла, 2/0; дължина 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка. брой 500 24.3 Стерилен синтетичен плетен хирургичен конец, със средна резорбция и с остатъчна якост 25–65% на 7-ия ден и пълна резорбция 40–70 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене.. Конфигурация: 30 mm, 1/2 кръг, обла игла, 0; дължина 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка. брой 1000 24.4 Стерилен синтетичен плетен хирургичен конец, със средна резорбция и с остатъчна якост 25–65% на 7-ия ден и пълна резорбция 40–70 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене.. Конфигурация: 36 mm, 1/2 кръг, обла игла, 2/0; дължина 70 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка. брой 240 24.5 Стерилен синтетичен плетен хирургичен конец, със средна резорбция и с остатъчна якост 25–65% на 7-ия ден и пълна резорбция 40–70 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене.. Конфигурация: 36 mm, 1/2 кръг, обла игла, 0; дължина 70 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка. брой 240 24.6 Стерилен синтетичен плетен хирургичен конец, със средна резорбция и с остатъчна якост 25–65% на 7-ия ден и пълна резорбция 40–70 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене. Конфигурация: 36 mm, 1/2 кръг, обла игла, 1; дължина 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка. брой 240 24.7 Стерилен синтетичен плетен хирургичен конец, със средна резорбция и с остатъчна якост 25–65% на 7-ия ден и пълна резорбция 40–70 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене. Конфигурация: 40 mm, 1/2 кръг, обла игла, 1; дължина 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка. брой 240 24.8 Стерилен синтетичен плетен хирургичен конец, със средна резорбция и с остатъчна якост 25–65% на 7-ия ден и пълна резорбция 40–70 дни; от PGA или друг биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене. Конфигурация: 40 mm, 1/2 кръг, обла игла, 2; дължина 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка. брой 240
Internal identifier: 599865
Lot: LOT-0025
Title: Стерилен синтетичен бързорезорбируем плетен хирургичен конец с остатъчна якост 30–70% на 7-ия ден и около 0% на 14-ия ден; от PGA биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилен синтетичен бързорезорбируем плетен хирургичен конец с остатъчна якост 30–70% на 7-ия ден и около 0% на 14-ия ден; от PGA биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене, както следва: 25.1 Стерилен синтетичен бързорезорбируем плетен хирургичен конец с остатъчна якост 30–70% на 7-ия ден и около 0% на 14-ия ден; от PGA биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене.Конфигурация: 26 mm 1/2 кръг, обла игла; 3/0, дължина 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 360 25.2 Стерилен синтетичен бързорезорбируем плетен хирургичен конец с остатъчна якост 30–70% на 7-ия ден и около 0% на 14-ия ден; от PGA биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене.Конфигурация: 31 mm 1/2 кръг, обла игла; 2/0, дължина 90 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 360 25.3 Стерилен синтетичен бързорезорбируем плетен хирургичен конец с остатъчна якост 30–70% на 7-ия ден и около 0% на 14-ия ден; от PGA биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене.Конфигурация: 36 mm 1/2 кръг, обла игла; 3/0, дължина 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 720 25.4 Стерилен синтетичен бързорезорбируем плетен хирургичен конец с остатъчна якост 30–70% на 7-ия ден и около 0% на 14-ия ден; от PGA биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене.Конфигурация: 36 mm 1/2 кръг, обла игла; 2/0, дължина 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 720 25.5 Стерилен синтетичен бързорезорбируем плетен хирургичен конец с остатъчна якост 30–70% на 7-ия ден и около 0% на 14-ия ден; от PGA биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене.Конфигурация: 36 mm 1/2 кръг, обла игла; 0, дължина 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 360 25.6 Стерилен синтетичен бързорезорбируем плетен хирургичен конец с остатъчна якост 30–70% на 7-ия ден и около 0% на 14-ия ден; от PGA биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене.Конфигурация: 36 mm 1/2 кръг, обла игла; 1, дължина 90 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 360 25.7 Стерилен синтетичен бързорезорбируем плетен хирургичен конец с остатъчна якост 30–70% на 7-ия ден и около 0% на 14-ия ден; от PGA биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене.Конфигурация: 24 mm 3/8 кръг, режеща игла; 2/0, дължина 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 1500 25.8 Стерилен синтетичен бързорезорбируем плетен хирургичен конец с остатъчна якост 30–70% на 7-ия ден и около 0% на 14-ия ден; от PGA биосъвместим материал с еквивалентен клиничен профил; с обработка за намалено триене.Конфигурация: 24 mm, 3/8 кръг, режеща игла; 3/0, дължина 75 cm. Посочената дължина на иглата е номинална с допустимо отклонение ±5%; посочената дължина на конеца е минимална; индивидуална стерилна опаковка брой 1500
Internal identifier: 599876
Lot: LOT-0026
Title: Стерилна мека еластична хирургична лента/примка от медицински силикон или друг биосъвместим еластомер с еквивалентна гъвкавост и предназначение, цветово кодирана за визуално разграничаване
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на стерилна мека еластична хирургична лента/примка от медицински силикон или друг биосъвместим еластомер с еквивалентна гъвкавост и предназначение, цветово кодирана за визуално разграничаване, както следва: 26.1 Комплект от 2 стерилни меки еластични хирургични ленти/примки от медицински силикон или друг биосъвместим еластомер с еквивалентна гъвкавост и предназначение; всяка лента с дължина не по-малка от 45 cm; номинално напречно сечение 1,5×1,0 mm, допуск ±5%; цветово кодиране: синя лента; индивидуална стерилна опаковка. брой 120 26.2 Комплект от 2 стерилни меки еластични хирургични ленти/примки от медицински силикон или друг биосъвместим еластомер с еквивалентна гъвкавост и предназначение; всяка лента с дължина не по-малка от 45 cm; номинално напречно сечение 2,5×1,0 mm, допуск ±5%; цветово кодиране: жълта лента; индивидуална стерилна опаковка. брой 72 26.3 Комплект от 2 стерилни меки еластични хирургични ленти/примки от медицински силикон или друг биосъвместим еластомер с еквивалентна гъвкавост и предназначение; всяка лента с дължина не по-малка от 45 cm; номинално напречно сечение 2,5×1,0 mm, допуск ±5%; цветово кодиране: бяла лента; индивидуална стерилна опаковка. брой 120 26.4 Комплект от 2 стерилни меки еластични хирургични ленти/примки от медицински силикон или друг биосъвместим еластомер с еквивалентна гъвкавост и предназначение; всяка лента с дължина не по-малка от 75 cm; номинално напречно сечение 2,5×1,0 mm, допуск ±5%; цветово кодиране: синя лента; индивидуална стерилна опаковка. брой 72 26.5 Комплект от 2 стерилни меки еластични хирургични ленти/примки от медицински силикон или друг биосъвместим еластомер с еквивалентна гъвкавост и предназначение; всяка лента с дължина не по-малка от 75 cm; номинално напречно сечение 2,5×1,0 mm, допуск ±5%; цветово кодиране: червена лента; индивидуална стерилна опаковка. брой 72
Internal identifier: 599880
Lot: LOT-0027
Title: Медицински консумативи за стерилизация
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на медицински консумативи за стерилизация , както следва: 27.1 Адхезивна ролка за контрол на стерилизация с пара t 121⁰ - 134⁰ брой 40 27.2 Филтърна хартия, зелена, на лист с размер 50 / 50 см , 500 листа/оп. опаковка 50 27.3 Пакетиращо фолио, съвместимо с парова стерилизация t 121⁰ - 134⁰ и газова стерилизация с формалдехид, ролка 27.3.1. без плисе, размер 10 см /200 м. брой 100 27.3.2 без плисе, размер 20 см /200 м. брой 100 27.3.3 без плисе, размер 15 см /200 м. брой 100 27.3.4 без плисе, размер 12,5 см /200 м. брой 100 27.3.5 без плисе, размер 42 см /200 м. брой 60 27.3.6 с плисе, размер 38 х 8 см /100 м. брой 60 27.4 Пакетиращо фолио, съвместимо с парова стерилизация t 121⁰ - 134⁰ и газова стерилизация с формалдехид, плик 27.4.1 без плисе, размер 10 см /30 см брой 20000 27.4.2 без плисе, размер 15 см /38 см брой 20000 27.4.3 без плисе, размер 12.5 см /30 см брой 20000 27.4.4 без плисе, размер 25 см /40 см брой 20000 27.5 Пакетиращо фолио, съвместимо с парова стерилизация t 121⁰ - 134⁰ и газова стерилизация с формалдехид, ролка -гладко с 3 индикатора 12,5см/200м брой 30 27.6 Таблетки за продължително съхранение на стерилни материали брой 1200 27.7 Единично опакована тест-страница в пакет. Да отговаря на изискванията на стандарта EN ISO 17665 или по - нов. брой 300 27.8 Химичен индикатор за пара клас 4. Указание за цветова скала за промяната цвета на индикатора. Да е предназначен специално за контрол на стерилизация с пара при 121 - 134°C. Да е под формата на ролки. опаковка 10 27.9 Химичен индикатор за пара клас 5. Указание за цветова скала за промяната цвета на индикатора. Да е предназначен специално за контрол на стерилизация с пара при 121 - 134°C. Да е под формата на ролки. опаковка 30 27.10 Химичен индикатор за пара клас 5. Указание за цветова скала за промяната цвета на индикатора. Да е предназначен специално за контрол на стерилизация с пара при 121 - 134°C. Да е под формата на книжка. опаковка 30 27.11 Биологичен индикатор за стерилизация с пара под налягане при 134ºC. Да е под формата на ампули. Да се предлага инкубатор при желание от страна на Възложителя. опаковка 3 27.12 Хартиени етикети за контейнери с вграден индикатор за парно-вакуумна стерилизация. Да са с размери 59х40 мм. Да се предлагат в опаковка не по - малка от 1000 броя. опаковка 5 27.13 Филтри за контейнери, кръгли, с диаметър 190мм. Да се предлага в опаковка не по - малка от 500 броя. опаковка 2 27.14 Алкално-ензимен почистващ препарат за инструменти и ендоскопска техника. Предназначен за обработка на инструменти в миялно-дезинфекционни машини. Да е на основата на повърхностно активни вещества (ПАВ), ензими и комплекс-образуващи агенти. Да се предлага в опаковка не по-голяма от 5л. литър 100 27.15 Препарат предназначен за неутрализация след етапа на почистване в миялно-дезинфекционни машини, както и за киселинно предварително почистване. Да се предлага в опаковка не по-голяма от 5л. литър 100 27.16 Индикатор за термична дезинфекция в автоматични миялно-дезинфекционни машини опаковка 2
Internal identifier: 599882
Lot: LOT-0028
Title: Инцизионни фолиа за оперативно поле, различни размери
Description: Предметът на обособената позиция включва избор на изпълнител за периодично повтарящи се доставки на инцизионни фолиа за оперативно поле, различни размери, както следва: 28.1 Инцизионно фолио за оперативно поле, антистатично, двойна опаковка: външно хартиено фолио, вътрешно хартия, размер 15/28 брой 100 28.2 Инцизионно фолио за оперативно поле, антистатично, двойна опаковка: външно хартиено фолио, вътрешно хартия, размер 30/28 брой 100 28.3 Инцизионно фолио за оперативно поле, антистатично, двойна опаковка: външно хартиено фолио, вътрешно хартия, размер 45/28 брой 100
Internal identifier: 599883
Additional classification (cpv): 33141112 Plasters