2. Procedure
Procedure
Title: Levering van Bovenleidingmasten en Boorbuizen
Description: Deze opdracht omvat de continue, voorspelbare en tijdige levering van bovenleidingmasten en bijbehorende boorbuizen (buisfunderingen) ten behoeve van het bovenleidingnet van tram en metro, dat een omvang heeft van circa 250 kilometer. Doelstelling van de Opdracht: Het primaire doel is dat GVB gedurende de gehele looptijd van de Raamovereenkomst kan beschikken over de benodigde materialen. Dit dient te geschieden onder de volgende voorwaarden: Marktconforme en transparante prijzen: Prijzen dienen in lijn te zijn met de huidige markt en volledig inzichtelijk. Voldoen aan Programma van Eisen: Alle geleverde materialen moeten strikt voldoen aan de specificaties zoals vastgelegd in het Programma van Eisen. Hoge leverbetrouwbaarheid: Een consistente en betrouwbare levering is cruciaal om de operationele continuïteit te waarborgen. Naleving overeengekomen levertijden: Leveringen moeten stipt binnen de af zie Prijzenblad
Internal identifier: 2026-32
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: GVB kiest voor een Europese openbare procedure omdat masten en boorbuizen standaardproducten zijn die je vooraf goed kunt beschrijven in het Programma van Eisen. Onderhandelen of een aparte selectieronde is dus niet nodig: de kwaliteit staat in de eisen en we gunnen op de laagste prijs. Zo kan elke geïnteresseerde partij meteen inschrijven, wat zorgt voor genoeg concurrentie en goede toegang voor het mkb. Het is bovendien de snelste en meest transparante procedure, en dat past bij deze opdracht.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44212250 Masts
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Levering van Bovenleidingmasten
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: ja
Lot: LOT-0002
Title: Levering van Boorbuizen/buisfunderingen
Description: Zie PvE zie prijzenblad
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 44164000 Casing and tubing
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026-32
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44212250 Mástiles
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Levering van Bovenleidingmasten
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: ja
Lote: LOT-0002
Descripción: Zie PvE zie prijzenblad
Identificador interno: 2
Clasificación principal (cpv): 44164000 Tubos de entubado y tubos de producción