599765-2026 - Competition
Poland – Redundant Array of Independent Disk (RAID) – Dostawa macierzy niezależnych dysków - budowa klastra z obecnie posiadaną macierzą HPE Alletra Storage 5030
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa macierzy niezależnych dysków - budowa klastra z obecnie posiadaną macierzą HPE Alletra Storage 5030
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy macierzy niezależnych dysków - budowa klastra z obecnie posiadaną macierzą HPE Alletra Storage 5030 2. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 30233141-1 – Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID) 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Internal identifier: Dostawa macierzy niezależnych dysków - budowa klastra z obecnie posiadaną macierzą HPE Alletra Storage 5030
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30233141 Redundant Array of Independent Disk (RAID)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: FZ.270.13.2026.MG3 - Dostawa macierzy niezależnych dysków - budowa klastra z obecnie posiadaną macierzą HPE Alletra Storage 5030
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa macierzy niezależnych dysków - budowa klastra z obecnie posiadaną macierzą HPE Alletra Storage 5030 2.Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 30233141-1 – Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID) 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Internal identifier: Dostawa macierzy niezależnych dysków - budowa klastra z obecnie posiadaną macierzą HPE Alletra Storage 5030; FZ.270.13.2026.MG3