599793-2026 - Competition
Netherlands – Waste and rubbish containers and bins – Levering van (zelf persende) prullenbakken
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Levering van (zelf persende) prullenbakken
Description: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van (zelf persende) prullenbakken. Levering van 400 tot 500 (zelf persende) prullenbakken.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34928480 Waste and rubbish containers and bins
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1
Description: Het leveren circa 30-50 zelf persende prullenbakken.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van viermaal met maximaal twee jaar per verlenging.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2
Description: Het leveren van circa 425 -525 niet persende prullenbakken.
Internal identifier: 2