See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesivna dobava prehrane po sklopih s sklenitvijo okvirnega sporazuma za obdobje treh let
Description: Sukcesivna dobava prehrane po sklopih s sklenitvijo okvirnega sporazuma za obdobje treh let
Internal identifier: JN-78816
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: KRUH
Description: KRUH
Internal identifier: 550736
Additional classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Lot: LOT-0002
Title: MESO SVEŽE
Description: MESO SVEŽE
Internal identifier: 550737
Lot: LOT-0003
Title: MESNI IZDELKI
Description: MESNI IZDELKI
Internal identifier: 550738
Lot: LOT-0004
Title: PERUTNINSKO MESO
Description: PERUTNINSKO MESO
Internal identifier: 550739
Lot: LOT-0005
Title: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Description: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Internal identifier: 550740
Lot: LOT-0006
Title: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Description: KONZERVIRANO SADJE IN ZELENJAVA
Internal identifier: 550741
Lot: LOT-0007
Title: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Description: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Internal identifier: 550742
Lot: LOT-0008
Title: ZAMZNJENI IZDELKI IZ TESTA IN OSTALI
Description: ZAMZNJENI IZDELKI IZ TESTA IN OSTALI
Internal identifier: 550743
Lot: LOT-0009
Title: MOKA, TESTENINE IN JUŠNE ZAKUHE
Description: MOKA, TESTENINE IN JUŠNE ZAKUHE
Internal identifier: 550744
Lot: LOT-0010
Title: MARGARINA IN MAŠČOBNA ŽIVILA
Description: MARGARINA IN MAŠČOBNA ŽIVILA
Internal identifier: 550745
Lot: LOT-0011
Title: EKOLOŠKO ŽIVILO – JAJCA
Description: EKOLOŠKO ŽIVILO – JAJCA
Internal identifier: 550746
Lot: LOT-0012
Title: PEKOVSKO PECIVO
Description: PEKOVSKO PECIVO
Internal identifier: 550747
Lot: LOT-0013
Title: SVEŽA ZELENJAVA
Description: SVEŽA ZELENJAVA
Internal identifier: 550748
Lot: LOT-0014
Title: SVEŽE SADJE
Description: SVEŽE SADJE
Internal identifier: 550749
Lot: LOT-0015
Title: EKOLOŠKO ŽIVILO – SADJE IN ZELENJAVA
Description: EKOLOŠKO ŽIVILO – SADJE IN ZELENJAVA
Internal identifier: 550750
Lot: LOT-0016
Title: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Description: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Internal identifier: 550751
Lot: LOT-0017
Title: EKOLOŠKO ŽIVILO – MLEČNI IZDELKI
Description: EKOLOŠKO ŽIVILO – MLEČNI IZDELKI
Internal identifier: 550752
Lot: LOT-0018
Title: SLADOLEDI
Description: SLADOLEDI
Internal identifier: 550753
Lot: LOT-0019
Title: EKOLOŠKO ŽIVILO – MOKA IN KAŠE
Description: EKOLOŠKO ŽIVILO – MOKA IN KAŠE
Internal identifier: 550754
Lot: LOT-0020
Title: EKOLOŠKO ŽIVILO – MLEKO
Description: EKOLOŠKO ŽIVILO – MLEKO
Internal identifier: 550755
Lot: LOT-0021
Title: VODA, SOKOVI IN ŽITNA REZINA
Description: VODA, SOKOVI IN ŽITNA REZINA
Internal identifier: 550756