2. Procedure
Procedure
Title: SERVIS IN VZDRŽEVANJE HVAC sistemov, razdeljen v 3 sklope
Description: SERVIS IN VZDRŽEVANJE HVAC sistemov, razdeljen v 3 sklope
Internal identifier: JN-78554
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50730000 Repair and maintenance services of cooler groups
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. sklop: Servis in vzdrževanje klim in klimatov
Description: 1. sklop: Servis in vzdrževanje klim in klimatov
Internal identifier: 550471
Lot: LOT-0002
Title: 2. sklop: Servis in vzdrževanje lokalnih grelnih naprav na fosilna goriva
Description: 2. sklop: Servis in vzdrževanje lokalnih grelnih naprav na fosilna goriva
Internal identifier: 550472
Lot: LOT-0003
Title: 3. sklop: Servis in vzdrževanje samostojnih toplotnih črpalk
Description: 3. sklop: Servis in vzdrževanje samostojnih toplotnih črpalk
Internal identifier: 550473