2. Procedure
Procedure
Title: Elektronické stravovacie karty 2026 - 2030
Description: Predmetom zákazky je poskytnutie služby, spočívajúcej v sprostredkovaní platby za stravovanie zamestnancov Obstarávateľa po dobu 48 kalendárnych mesiacov prostredníctvom elektronických stravovacích kariet (v ďalšom ak „stravovacia karta“) u zmluvných partnerov úspešného uchádzača, t. j. v stravovacích zariadeniach, reštauráciách, zariadeniach rýchleho občerstvenia, potravinových reťazcoch, obchodoch s potravinami akceptujúcich elektronické stravovacie karty na úhradu ceny stravovania a zabezpečenia pitného režimu. Súčasťou predmetu zákazky je okrem dodania stravovacích kariet aj ich správa a pripisovanie (dobíjanie) stravných jednotiek jednotlivým stravovacím kartám podľa aktuálnych potrieb Obstarávateľa a v súlade s aktuálne platnými ustanoveniami Zákonníka práce, Podnikovej kolektívnej zmluvy a ďalších súvisiacich predpisov Slovenskej republiky. Orientačné množstvo stravovacích kariet počas účinnosti rámcovej dohody je 1 000 ks. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí Časť B Opis a stanovenie ceny predmetu zákazky Súťažných podkladov, Prílohy B PODROBNÁ ŠPECIFIKÁCIA PREDMETU ZÁKAZKY Súťažných podkladov, Prílohy E NÁVRH ZÁVAZNÝCH ZMLUVNÝCH PODMIENOK - RÁMCOVÁ DOHODA resp. Prílohy I ZMLUVA O SPRACÚVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV Súťažných podkladov.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 55520000 Catering services
Additional classification (cpv): 30237131 Electronic cards, 60000000 Transport services (excl. Waste transport)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 63/2026
Quantity: 1 000 pieces