2. Procedure
Procedure
Title: Konsulttjänster inom Miljötekniska undersökningar
Description: Upphandlingen avser konsulttjänster inom miljötekniska undersökningar
Internal identifier: Ks 1103/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71313000 Environmental engineering consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
600273-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Konsulttjänster inom Miljötekniska undersökningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareKs 1103/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000