See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Priemonės intervencinei kardiologijai (II dalis) (13234)
Description: Priemonės intervencinei kardiologijai
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33141200 Catheters, 33141210 Balloon catheters, 33141230 Dilator, 33141320 Medical needles, 33141410 Wire-cutter and bistoury, 33141620 Medical kits
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. PTKA viela subtotalinėms stenozėms
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2. Platinos ir nerūdijančio plieno lydinio PTKA viela
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3. Introdiuseriai skirti sudėtingos prieigos procedūroms per a.radialis
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4. Introdiuseriai skirti naujagimių ir vaikų intervencijoms
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5. Specialus diagnostinis koronarinis kateteris per a.radialis
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6. Koronarinis kateteris nukreipėjas
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 7. Hidrofiliniai angiografiniai kateteriai vaikų intervencijoms
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: 8. Padidinto stangrumo diagnostinė viela – gidas
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 9. Prailginta nukreipianti hidrofilinė nitinolinė viela periferinei angioplastikai ir selektyviam kateterių bei mikrokateterių nukreipimui
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: 10. Labai žemo profilio balioniniai kateteriai, skirti okliuzijų atvėrimui
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: 11. Lėtinių labai kalcinuotų subtotalinių okliuzijų viela
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: 12. Lėtinių subtotalinių okliuzijų PKI viela
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: 13. Lėtinių okliuzijų viela
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: 14. Vientisas kietas metalinis pravedėjas, dengtas hidrofiline danga su suminkštintu bei lenktu galu Back-up-Meier tipo
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: 15. PTKA viela totalinėms okliuzijoms
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: 16. Specialios paskirties viela
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: 17. Vielos, skirtos naujagimių ir vaikų intervencijoms
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: 18. Prailginta hidrofilinė viela diagnostiniams kateteriams
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: 19. Intravaskulinio ultragarso (IVUS) kateteris vainikinėms arterijoms
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: 20. Kraujagyslių uždarymo po aortos stentavimo sistema
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: 21. Vainikinių arterijų stentgraftai vingiuotoms ir kalcinuotoms kraujagyslėms
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: 22. PTKA balionas rutininėms procedūroms (NC monorail tipo)
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: 23. Kabelis prailgintuvas laikinos stimuliacijos prietaisui
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: 24. Kraujagyslių uždarymo po kateterizacijos sistema su kolagenu
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: 25. Didelio slėgio ir diametro valvuloplastinis kateteris
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: 26. Periferiniai savaime išsiplečiantys dengti stentai
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: 27. PTKA balionas rutininėms procedūroms (NC monorail tipo)
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: 28. Didelio slėgio periferiniai balionai skirti pakartotinėms vaikų intervencijoms
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: 29. PTA balioninis kateteris arterijoms
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: 30. Acist prietaiso valdymo ir švirkšto rinkinys
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: 31. Didelės raiškos intravaskulinio ultragarso (HD IVUS) kateteris, tinkantis iLAB IVUS sistemai
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: 32. Optinės koherancijos tomografijos (OKT) kateteris
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: 33. Trombų aspiracinis kateteris
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: 34. Trijų padėčių kranelis
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: 35. PTKA ‘Y’ jungtukas
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: 36. Dvigubo spindžio balioninis kateteris lėtinėmis okliuzijoms
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Title: 37. Intrakardinės echoskopijos zondas 8F
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Title: 38. Intrakardinės echoskopijos zondas 10F
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Title: 39. Introdiuseris nukreipiklis skirtas prieširdžių pertvaros punkcijai
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0040
Title: 40. Adata tarpprieširdinės pertvaros punkcijai
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Title: 41. Priemonių rinkinys, skirtas tarpprieširdinės pertvaros punkcijai
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Title: 42. Balioniniai kateteriai skirti naujagimių ir vaikų spaudimų matavimams
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Title: 43. A. radialis užspaudiklis
Internal identifier: 43