2. Procedure
Procedure
Title: Aiatehnika ostmine, hooldus ja remont
Description: Hanke eesmärk on mootorpuuride, mootorpuuri varuosade, kulumaterjalide, lisatarvikute ja komplektidesse kuuluvate elementide ning mootorpuuride hooldus- ja remonttööde teenuse, mootorsaekomplektide, erineva aiatehnika, aiatehnika hooldus- ja remonttööde teenuse ja varuosade, kulumaterjalide, lisatarvikute ning olemasolevatesse komplektidesse kuuluvate elementide ostmine koos kohale toimetamisega nelja-aastase perioodi jooksul. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314028-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 16160000 Miscellaneous gardening equipment
Additional classification (cpv): 42650000 Pneumatic or motorised hand tools, 50530000 Repair and maintenance services of machinery, 42675100 Parts of chain saws, 16311000 Lawnmowers, 43313000 Snowploughs and snowblowers, 50532000 Repair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Mootorpuuride ostmine, hooldus ja remont
Description: Mootorpuuride ostmine, hooldus ja remont / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314028-0001
Additional classification (cpv): 50532000 Repair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipment
Lot: LOT-0002
Title: Mootorsaekomplektide ja muu aiatehnika ostmine
Description: Mootorsaekomplektide ja muu aiatehnika ostmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314028-0002
Main classification (cpv): 42675100 Parts of chain saws
Additional classification (cpv): 16160000 Miscellaneous gardening equipment, 42650000 Pneumatic or motorised hand tools, 16311000 Lawnmowers, 43313000 Snowploughs and snowblowers
Lot: LOT-0003
Title: Aiatehnika hooldus ja remont Põhja ja Lääne piirkonnas
Description: Aiatehnika hooldus ja remont Harjumaal (välja arvatud Kuusalu vallas asuvad objektid nagu Keskpolügoon), Raplamaal, Järvamaal, Läänemaal, Saaremaal, Hiiumaal ja Pärnumaal asuvad objektid. Hanke eesmärgiks on Kaitseväe ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuse erineva aiatehnika hooldus- ja remonttööde teenuse ja varuosade, kulumaterjalide, lisatarvikute ning olemasolevatesse komplektidesse kuuluvate elementide ostmine nelja-aastase perioodi jooksul. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314028-0003
Additional classification (cpv): 42650000 Pneumatic or motorised hand tools, 16311000 Lawnmowers, 43313000 Snowploughs and snowblowers
Lot: LOT-0004
Title: Aiatehnika hooldus ja remont Kirde piirkonnas
Description: Aiatehnika hooldus ja remont Lääne-Virumaal, Ida-Virumaal ja Kuusalu vallas (sh Keskpolügoon) asuvad objektid. Hanke eesmärgiks on Kaitseväe ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuse erineva aiatehnika hooldus- ja remonttööde teenuse ja varuosade, kulumaterjalide, lisatarvikute ning olemasolevatesse komplektidesse kuuluvate elementide ostmine nelja-aastase perioodi jooksul. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314028-0004
Additional classification (cpv): 42650000 Pneumatic or motorised hand tools, 42675100 Parts of chain saws, 16311000 Lawnmowers, 43313000 Snowploughs and snowblowers
Lot: LOT-0005
Title: Aiatehnika hooldus ja remont Lõuna piirkonnas
Description: Aiatehnika hooldus ja remont Tartumaal, Võrumaal, Jõgevamaal, Viljandimaal, Valgamaal ja Põlvamaal asuvad objektid. Hanke eesmärgiks on Kaitseväe ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuse erineva aiatehnika hooldus- ja remonttööde teenuse ja varuosade, kulumaterjalide, lisatarvikute ning olemasolevatesse komplektidesse kuuluvate elementide ostmine nelja-aastase perioodi jooksul. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314028-0005