2. Procedure
Procedure
Title: Konsulttjänst inom processledning kopplat till energi
Description: Processledning med syfte att tillskapa ett energipositivt område (PED) i Aspholmen.
Internal identifier: Moe 453/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71314300 Energy-efficiency consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: Moe 453/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71314300 Konsulttjänster för energibesparing
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000