600730-2026 - Competition
Bulgaria – Public-service buses – „Доставка на 13 броя употребявани туристически автобуси ”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title„Доставка на 13 броя употребявани туристически автобуси ”
DescriptionПредметът на настоящата обществена поръчка е доставка на 13 броя употребявани туристически автобуси за нуждите на обществения транспорт на територията на Столична община.
Internal identifier600856
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34121100 Public-service buses
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionПредметът на настоящата обществена поръчка е доставка на 13 броя употребявани туристически автобуси за нуждите на обществения транспорт на територията на Столична община. Доставка на 13 броя употребявани туристически автобуси Употребявани междуградски автобуси от една марка и модел, с две оси, категория М3, клас ІI, отговарящи на изискванията на Възложителя. Възложителят допуска участниците да предложат и нови автобуси, ако те покриват изискванията на поръчката. Гориво – дизел, CNG, електричество или водород; Пробег Максимум 400 000 km. Техническите параметри и изисквания са подробно описани в Техническата спецификация.