600758-2026 - Competition
Poland – Medical consumables – Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia.
Internal identifier: DZPZ/2650/40UEPN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 1
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 1
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 2
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 2
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 3
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 3
Lot: LOT-0004
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 4
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 4
Lot: LOT-0005
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 5
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 5
Lot: LOT-0006
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 6
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 6
Lot: LOT-0007
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 7
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 7
Lot: LOT-0008
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 8
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 8
Lot: LOT-0009
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 9
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 9
Lot: LOT-0010
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 10
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 10
Lot: LOT-0011
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 11
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 11
Lot: LOT-0012
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 12
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 12
Lot: LOT-0013
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 13
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 13
Lot: LOT-0014
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 14
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 14
Lot: LOT-0015
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 15
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 15
Lot: LOT-0016
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 16
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 16
Lot: LOT-0017
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 17
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 17
Lot: LOT-0018
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 18
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 18
Lot: LOT-0019
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 19
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 19
Lot: LOT-0020
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 20
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 20
Lot: LOT-0021
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 21
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 21
Lot: LOT-0022
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 22
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 22
Lot: LOT-0023
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 23
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 23
Lot: LOT-0024
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 24
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 24
Lot: LOT-0025
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 25
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 25
Lot: LOT-0026
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 26
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 26
Lot: LOT-0027
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 27
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 27
Lot: LOT-0028
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 28
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 28
Lot: LOT-0029
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 29
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 29
Lot: LOT-0030
Title: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej - część 30
Description: Dostawa wyrobów medycznych, materiałów zużywalnych do eksploatacji urządzeń medycznych wykorzystywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia z Profilem Urologicznym oraz Pracowni Endoskopowej zgodnie z dokumentami zamówienia - część 30