2. Procedure
Procedure
Title: Vzdrževanje obstoječe aplikacije Skupno zajemno mesto (SZM) za obdobje 2026-2029
Description: Vzdrževanje aplikacije Skupnega zajemnega mesta (v nadaljevanju: SZM) za obdobje 36 mesecev. Skupno ocenjeno letno število ur za vzdrževanje aplikacije SZM je 432 ur (1296 ur za 36 mesecev).
Internal identifier: JN-78787
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 550374