2. Procedure
Procedure
Title: 1072/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΤΑΚΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΤΗΣ ΕΑΒ Α.Ε. ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ SUPER MARKET ΓΙΑ ΤA XΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30199750 Coupons
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1072/2026
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΤΑΚΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ SUPER MARKET ΠΡΟΣ ΤΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΤΗΣ ΕΑΒ Α.Ε ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ 2026