2. Procedure
Procedure
Title: Hemodializės priemonės ir medžiagos, suderinamos su Fresenius 4008 serijos hemodializės aparatais
Description: Hemodializės priemonės ir medžiagos, suderinamos su Fresenius 4008 serijos hemodializės aparatais, centrinės venos kateterizavimo rinkinys
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33181520 Renal dialysis consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1 pirkimo dalis. Hemodializės priemonės ir medžiagos, suderinamos su Fresenius 4008 serijos hemodializės aparatais
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2 pirkimo dalis. centrinės venos kateterizavimo rinkinys
Internal identifier: 2