601226-2026 - Competition
Croatia – Servers – Nadogradnja infrastrukture za visokoučinkovitu računalnu obradu
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleNadogradnja infrastrukture za visokoučinkovitu računalnu obradu
DescriptionPredmet nabave je nadogradnja postojeće infrastrukture radi povećanja računalnih kapaciteta za visokoučinkovitu obradu podataka i izvođenje računalno zahtjevnih radnih opterećenja. Nabavom novih poslužitelja osigurat će se potrebni kapaciteti za pouzdan, učinkovit i skalabilan rad sustava te daljnji razvoj usluga i rješenja koja zahtijevaju značajne računalne resurse, sukladno detaljnom opisu iz Priloga 1. Opis predmeta nabave, Priloga 4. Tehnička specifikacija i količinama iz TROŠKOVNIKA (PRILOG 2.). U Prilogu 4. Tehničke specifikacije: · Ponuditelj popunjava kolone „Popunjava Ponuditelj“ · Popunjavaju se sva bijela polja u kolonama „Popunjava Ponuditelj“ · Ponuditelj popunjava podatke o Proizvođaču i tipu/modelu opreme koji nudi · U koloni "Podržanost ili ponuđena konfiguracija" koja sadrži ponuđene odgovore „Da“/„Ne“ obavezno se zaokružuje samo jedan od ponuđenih odgovora, „Da“ ili „Ne“ · „Da“ se zaokružuje ukoliko ponuđena vrijednost zadovoljava traženi zahtjev. Odgovor „Ne“ se zaokružuje ukoliko ponuđena vrijednost ne zadovoljava traženi zahtjev · Kolona „Poveznica na web stranicu ili tehničku dokumentaciju (KAO DOKAZ TRAŽENE FUNKCIONALNOSTI)" popunjavaju se s web stranicom koja dokazuje podržanost zahtjeva navedenog u koloni "Opis zahtjeva" Svi navedeni tehnički zahtjevi su eliminacijski.
Internal identifier07-Ro-26-VV
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureOtvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 48820000 Servers
5. Lot
LotLOT-0000