2. Procedure
Procedure
Title: Nabava električne energija po mjernim mjestima 2026
Description: Nabava električne energije što uključuje isporuku po mjernim mjestima temeljem iskazanih potreba Naručitelja, sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi.
Internal identifier: 10/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0000