2. Procedure
Procedure
Title: Servis a údržba systému cestných meteorologických zariadení Vaisala pre roky 2026 -2030
Description: Predmetom zákazky sú profylaktické činnosti na systéme cestných meteorologických zariadení typu Vaisala, ktoré predstavujú činnosti vykonávané dvakrát ročne (okrem revízie NN prípojky k jednotlivým zariadeniam – tu bude výkon jedenkrát za štyri roky) po skončení zimného obdobia, t.j. v termíne do 31.05. príslušného kalendárneho roka a pred zimným obdobím, t.j. v termíne do 15.10. príslušného kalendárneho roka a servisné činnosti na systéme cestných meteorologických zariadeniach typu Vaisala, ktoré predstavujú výmenu nefunkčných, resp. poškodených komponentov zariadení, t.j. pozostávajú z demontáže nefunkčného, resp. poškodeného komponentu, dodávky a montáže nového funkčného komponentu, resp. z opravy nefunkčného resp. poškodeného komponentu.
Internal identifier: SSC/200-VO/2026/2100/121
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
Additional classification (cpv): 50800000 Miscellaneous repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Neuplatňuje sa.