See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: AWV/VW/2026/2_Nieuwbouw, aanpassingen, wegname en onderhoud van biflashes en verkeersborden met veranderlijke informatie (zone 30) in schoolomgevingen langs gewestwegen in Vlaanderen
Description: Deze opdracht heeft als voorwerp het leveren, plaatsen, vervangen en onderhouden van apparatuur die deel uitmaakt van biflash- en dynamische zone 30 installaties langsheen de gewestwegen (en zijstraten) in beheer van het Vlaams Gewest. Hiertoe behoren ook de centrale applicaties die de aansturing van deze installaties verzorgen (o.m. de kalenderwebsite, de Centrale Master Controller-software en communicatiekoppelvlakken met het afstandsbewakingssysteem).
Internal identifier: AWV/VW/2026/2
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Supplies, Services
Main classification (cpv): 45316200 Installation of signalling equipment
Additional classification (cpv): 34996000 Control, safety or signalling equipment for roads, 72260000 Software-related services, 72212100 Industry specific software development services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: AWV/VW/2026/2 - Nieuwbouw, aanpassingen, wegname en onderhoud van biflashes en verkeersborden met veranderlijke informatie (zone 30) in schoolomgevingen langs gewestwegen in Vlaanderen
Internal identifier: 1
Additional nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services