2. Procedure
Procedure
Title: Zakup sprzętu medycznego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Poprawa dostępności oraz jakości lecznictwa onkologicznego w woj. podkarpackim przez rozbudowę, modernizację i doposażenie Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego – zadanie nr 2 Doposażenie Radioterapii oraz Apteki Szpitalnej wraz z modernizacją systemów wentylacji.
Description: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Poprawa dostępności oraz jakości lecznictwa onkologicznego w woj. podkarpackim przez rozbudowę, modernizację i doposażenie Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego zadanie nr. 2 pn. Doposażenie Zakładu Radioterapii oraz Apteki Szpitalnej wraz z modernizacją systemów wentylacji według 2 części: Część 1- Akcelerator do radioterapii sztuk 1 Część 2- System planowania leczenia radioterapii kompatybilny z systemem posiadanym przez Zamawiającego (Monaco) sztuk 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. 1. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w zakresie nie mniejszym niż jedna część Wykaz wymaganych dokumentów podmiotowych i przedmiotowych zawarty jest w specyfikacji warunków zamówienia. Przedmiotowe środki dowodowe podlegają uzupełnieniu. W postępowaniu ma zastosowanie procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Internal identifier: SZSPOO.SZP 3810.59.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 48820000 Servers
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Część 1- Akcelerator do radioterapii sztuk 1
Description: Część 1- Część 1- Akcelerator do radioterapii sztuk 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0003
Title: Część 2- System planowania leczenia radioterapii kompatybilny z systemem posiadanym przez Zamawiającego (Monaco) sztuk 1
Description: Część 2- System planowania leczenia radioterapii kompatybilny z systemem posiadanym przez Zamawiającego (Monaco) sztuk 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: Część 2