2. Procedure
Procedure
Title: Udzielenie długoterminowego kredytu w wysokości do 9 400 000 złotych.
Description: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie Gminie Strzelce Opolskie kredytu długoterminowego, do łącznej wysokości 9 400 000 zł, przeznaczonego na pokrycie planowanego deficytu budżetu gminy na rok 2026. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego, złotowego, o łącznej wysokości nieprzekraczającej kwoty 9 400 000 zł, pobieranego w transzach, w zależności od potrzeb z dostępnością do 31 grudnia 2026 r. Spłata kredytu przez okres do 10 lat z karencją do 31 stycznia 2027 roku.
Internal identifier: ZP.271.1.4.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66113000 Credit granting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Udzielenie długoterminowego kredytu w wysokości do 9 400 000 złotych