See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Usluge osiguranja
Description: Predmet nabave su usluge osiguranja za potrebe ENERGO d.o.o. za razdoblje od 4 godine, osim za usluge osiguranja od odgovornosti članova uprave i direktora koje se sklapaju na razdoblje od 2 godine. Detaljan opis predmeta nabave, odnosno opseg usluga definirani su u Tehničkoj specifikaciji i Troškovniku, a nalaze se u privitku ove dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: 600-42-26/02
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Usluge osiguranja imovine, osiguranja od odgovornosti, osiguranja osoba, obveznog i kasko osiguranja vozila te osiguranje nezgode za vozače i putnike
Description: Predmet nabave su usluge osiguranja imovine, osiguranje od odgovornosti, osiguranje osoba, obvezno i kasko osiguranje vozila, osiguranje nezgode za vozače i putnike za potrebe ENERGO d.o.o. za razdoblje od 4 godine. Detaljan opis predmeta nabave, odnosno opseg usluga definirani su u Tehničkoj specifikaciji i Troškovniku, a nalaze se u privitku ove dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: 600-42-26/02-1
Lot: LOT-0002
Title: Usluga osiguranja od odgovornosti članova uprave i direktora
Description: Predmet nabave su usluge osiguranja od odgovornosti članova Uprave i direktora za potrebe ENERGO d.o.o. za razdoblje od 2 godine. Detaljan opis predmeta nabave, odnosno opseg usluga definirani su u Tehničkoj specifikaciji i Troškovniku, a nalaze se u privitku ove dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: 600-42-26/02-2
Additional classification (cpv): 66516000 Liability insurance services