2. Procedure
Procedure
Title: Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στις πόλεις Πάτρα (Πανεπιστημιούπολη Ρίο & Κουκούλι, Ριγανόκαμπο και Μπεγουλάκι), Μεσολόγγι & Αγρίνιο, για δύο (2) έτη με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος
Description: Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στις πόλεις Πάτρα (Πανεπιστημιούπολη Ρίο & Κουκούλι, Ριγανόκαμπο και Μπεγουλάκι), Μεσολόγγι & Αγρίνιο, για δύο (2) έτη με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79713000 Guard services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στην πόλη της Πάτρας (Πανεπιστημιούπολη Ρίο και Κουκούλι, Ριγανόκαμπος &Μπεγουλάκι), για δύο (2) έτη χωρίς ΦΠΑ (με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος)
Description: Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στην πόλη της Πάτρας (Πανεπιστημιούπολη Ρίο και Κουκούλι, Ριγανόκαμπος &Μπεγουλάκι), για δύο (2) έτη χωρίς ΦΠΑ (με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος)
Options:
Description of the options: 15-9-2029 ως 15-9-20230 επιπλέον έτος προαίρεσης
Lot: LOT-0002
Title: Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στις πόλεις Μεσολόγγι και Αγρίνιο, για δύο (2) έτη μη συμπ. Φ.Π.Α. (με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος)
Description: Υπηρεσίες φύλαξης των κτιριακών εγκαταστάσεων και των εξωτερικών χώρων του Πανεπιστημίου Πατρών στις πόλεις Μεσολόγγι και Αγρίνιο, για δύο (2) έτη μη συμπ. Φ.Π.Α. (με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος)