601950-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa aparatury dla Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Płocku tj: „Zestaw dwóch chromatografów jonowych oraz automatyczny podajnik próbek do oznaczania anionów i kationów nieorganicznych” „Analizator do oznaczania cyjanków metodą przepływowo-wstrzykową FIA z komputerem PC i monitorem” „Zestaw do filtracji 3-stanowiskowy (pompa, wąż silikonowy, dwie kolby próżniowe)”
Description: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania polegającego na dostawie aparatury dla Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Płocku, tj: Zestaw dwóch chromatografów jonowych oraz automatyczny podajnik próbek do oznaczania anionów i kationów nieorganicznych; Analizator do oznaczania cyjanków metodą przepływowo-wstrzykową FIA z komputerem PC i monitorem; Zestaw do filtracji 3-stanowiskowy (pompa, wąż silikonowy, dwie kolby próżniowe);
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38432200 Chromatographs
Additional classification (cpv): 38432000 Analysis apparatus, 42912300 Machinery and apparatus for filtering or purifying water
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Część 1: Zestaw dwóch chromatografów jonowych oraz automatyczny podajnik próbek do oznaczania anionów i kationów nieorganicznych
Lot: LOT-0003
Description: Część 3: Zestaw do filtracji 3-stanowiskowy (pompa, wąż silikonowy, dwie kolby próżniowe)
Main classification (cpv): 42912300 Machinery and apparatus for filtering or purifying water
Lot: LOT-0002
Description: Część 2 : Analizator do oznaczania cyjanków metodą przepływowo-wstrzykową FIA z komputerem PC i monitorem
Main classification (cpv): 38432000 Analysis apparatus