2. Procedure
Procedure
Title: Vzdrževanje različnih namenskih aplikacij, razvitih za platformo HCL Notes/Domino
Description: Naročilo je vzdrževanje določenih obstoječih aplikacij za obdobje 36 mesecev in je razdeljeno na štiri sklope za vsako aplikacijo posebej, ki so natančneje opredeljene v obrazcu P5 Specifikacije – dokument označen s stopnjo tajnosti: - Sklop 1 Vzdrževanje aplikacije A, - Sklop 2 Vzdrževanje aplikacije B, - Sklop 3 Vzdrževanje aplikacije C, - Sklop 4 Vzdrževanje aplikacije D. Obseg in vsebina naročila sta razvidna iz tehničnih specifikacij, predračuna, vzorca pogodbe in ostalih prilog, ki so sestavni del dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Internal identifier: 003/26 JN MZEZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72222300 Information technology services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Vzdrževanje aplikacije A*
Description: Vzdrževanje obstoječe aplikacije A za obdobje 36 mesecev je natančneje opredeljena v obrazcu P5 Specifikacije – dokument označen s stopnjo tajnosti. Obseg in vsebina naročila sta razvidna iz tehničnih specifikacij, predračuna, vzorca pogodbe in ostalih prilog, ki so sestavni del dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Internal identifier: 550005
Lot: LOT-0002
Title: Vzdrževanje aplikacije B*
Description: Vzdržegvanje obstoječe aplikacije B za obdobje 36 mesecev je natančneje opredeljena v obrazcu P5 Specifikacije – dokument označen s stopnjo tajnosti. Obseg in vsebina naročila sta razvidna iz tehničnih specifikacij, predračuna, vzorca pogodbe in ostalih prilog, ki so sestavni del dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Internal identifier: 550006
Lot: LOT-0003
Title: Vzdrževanje aplikacije C*
Description: Vzdržegvanje obstoječe aplikacijeC za obdobje 36 mesecev je natančneje opredeljena v obrazcu P5 Specifikacije – dokument označen s stopnjo tajnosti. Obseg in vsebina naročila sta razvidna iz tehničnih specifikacij, predračuna, vzorca pogodbe in ostalih prilog, ki so sestavni del dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Internal identifier: 550007
Lot: LOT-0004
Title: Vzdrževanje aplikacije D*
Description: Vzdrževanje obstoječe aplikacije D za obdobje 36 mesecev je natančneje opredeljena v obrazcu P5 Specifikacije – dokument označen s stopnjo tajnosti. Obseg in vsebina naročila sta razvidna iz tehničnih specifikacij, predračuna, vzorca pogodbe in ostalih prilog, ki so sestavni del dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Internal identifier: 550008