2. Procedure
Procedure
Title: Rozvoj a technická podpora systému Single Window
Description: Předmětem plnění této veřejné zakázky je rozvoj a technická podpora systému Single Window a jeho všech částí v souladu s evropskou legislativou zejména pak nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2022/2399 ze dne 23. listopadu 2022, kterým se zřizuje jednotný portál Evropské unie pro oblast celnictví a mění nařízení (EU) č. 952/2013 a v souladu s národní legislativou, popřípadě požadavky vycházející z aktuálních potřeb. Zadavatel zamýšlí jednotlivé fáze rozvoje objednávat postupně na základě dílčích objednávek.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Předmětem plnění této veřejné zakázky je rozvoj a technická podpora systému Single Window a jeho všech částí v souladu s evropskou legislativou zejména pak nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2022/2399 ze dne 23. listopadu 2022, kterým se zřizuje jednotný portál Evropské unie pro oblast celnictví a mění nařízení (EU) č. 952/2013 a v souladu s národní legislativou, popřípadě požadavky vycházející z aktuálních potřeb. Zadavatel zamýšlí jednotlivé fáze rozvoje objednávat postupně na základě dílčích objednávek.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72262000 Software development services
Additional classification (cpv): 72261000 Software support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 38883/2026-900000-10010