602075-2026 - Competition
Greece – Maintenance of information technology software – Διαγωνισμός προς Σύναψη Σύμβασης Παροχής Υπηρεσιών Συντήρησης Δεκαπέντε (15) Αδειών Χρήσης Υφιστάμενης Έκδοσης Μηχανογραφικού Συστήματος «N-CORE» (Κωδικοποίηση κατά ΝΑΤΟ) για Τρία (3) Έτη για Κάλυψη Αναγκών ΥΠΕΘΑ με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleΔιαγωνισμός προς Σύναψη Σύμβασης Παροχής Υπηρεσιών Συντήρησης Δεκαπέντε (15) Αδειών Χρήσης Υφιστάμενης Έκδοσης Μηχανογραφικού Συστήματος «N-CORE» (Κωδικοποίηση κατά ΝΑΤΟ) για Τρία (3) Έτη για Κάλυψη Αναγκών ΥΠΕΘΑ με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ
DescriptionΔιαγωνισμός προς Σύναψη Σύμβασης Παροχής Υπηρεσιών Συντήρησης Δεκαπέντε (15) Αδειών Χρήσης Υφιστάμενης Έκδοσης Μηχανογραφικού Συστήματος «N-CORE» (Κωδικοποίηση κατά ΝΑΤΟ) για Τρία (3) Έτη για Κάλυψη Αναγκών ΥΠΕΘΑ με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72267100 Maintenance of information technology software
5. Lot
LotLOT-0001
TitleΔιαγωνισμός προς Σύναψη Σύμβασης Παροχής Υπηρεσιών Συντήρησης Δεκαπέντε (15) Αδειών Χρήσης Υφιστάμενης Έκδοσης Μηχανογραφικού Συστήματος «N-CORE» (Κωδικοποίηση κατά ΝΑΤΟ) για Τρία (3) Έτη και δέκα(10) ημέρες για Κάλυψη Αναγκών ΥΠΕΘΑ με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ
DescriptionΔιαγωνισμός προς Σύναψη Σύμβασης Παροχής Υπηρεσιών Συντήρησης Δεκαπέντε (15) Αδειών Χρήσης Υφιστάμενης Έκδοσης Μηχανογραφικού Συστήματος «N-CORE» (Κωδικοποίηση κατά ΝΑΤΟ) για Τρία (3) Έτη και δέκα(10) ημέρες για Κάλυψη Αναγκών ΥΠΕΘΑ με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ