2. Procedure
Procedure
Title: Collectief werknemersvervoer
Description: Opdrachtgever wenst voor Deelnemers, die in aanmerking komen voor collectief vervoer, door De Opdracht bestaat uit het leveren van Collectief werknemersvervoer en bijbehorende dienstverlening voor medewerkers van WSP Parkstad B.V. Momenteel zijn 266 medewerkers om voornoemde redenen geïndiceerd voor collectief vervoer. Op maandbasis maken als gevolg van onder ander ziekteverzuim gemiddeld genomen circa 250 medewerkers daadwerkelijk gebruik van het vervoer. Daarnaast worden medewerkers vervoerd van huisadressen of opstapplaatsen naar detacheringsadressen om niet medische of psychische redenen. Het betreft momenteel circa 50 medewerkers. Dit aantal is gedurende de opdracht variabel.
Internal identifier: 2023-199
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60140000 Non-scheduled passenger transport
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: zie bestek Momenteel zijn gemiddeld circa 266 Deelnemers van Opdrachtgever op Collectief Werknemersvervoer aangewezen. Op maandbasis maken als gevolg van onder ander ziekteverzuim gemiddeld genomen circa 250 medewerkers daadwerkelijk gebruik van het vervoer. Het aantal te vervoeren Deelnemers wijzigt voor en tijdens de uitvoering van de opdracht.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -