2. Procedure
Procedure
Title: Grondige renovatie van 16 woningen + energetische renovatie van 33 appartementen en 4 woningen
Description: Grondige renovatie van 16 woningen + energetische renovatie van 33 appartementen en 4 woningen
Internal identifier: 2026-031
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026-031 - 1
Internal identifier: 1