2. Procedure
Procedure
Title: Bútorok beszerzése RRF SZSZC
Description: Adásvételi szerződés „Bútorok beszerzése RRF” tárgyban. mennyiség: 1.RÉSZ – Bútorok Megnevezés db 1 Tanuló asztal 40 2 Forgószék 80 3 Szembenülős tanári asztal 1. 31 4 Kétajtós szekrény műanyag rendezővel 25 5 Lounge asztal 1 6 Dohányzó asztal íves 1 7 Tárgyaló szék 12 8 Vezetői íróasztal 1 9 Görgős Konténer 1 10 Ovális tárgyalóasztal 2 11 Vezetői forgószék 16 12 Laplábas íróasztal 9 13 Fiókos konténer 9 14 Falipolc 9 15 Modurális tábla 3 16 Asztal 2 17 Műanyag szék 1. 8 18 Partyasztal 1. 15 19 Partyasztal 2. 15 20 Műanyag szék 2. 150 21 Bárasztal 1. 10 22 Szabadon álló ruhafogas esernyőtartóval 20 23 Bárasztal 2. 4 24 Bárszék 32 25 Üvegvitrin 3 26 Trapézasztal PC gépekhez 8 27 Szembenülős tanári asztal 2. 40 28 Irodai forgószék 24 29 Álló/ülő íróasztal 12 30 munka szék 30 31 Nyitott gardrób szekrény 25 32 Íróasztal 1 33 Zárható polcos szekrény 2 34 Kulcstároló szekrény 2 35 Irodai forgószék 1 36 Éttermi asztal 10 37 Étkező szék 105 38 Éttermi asztal 3 39 Konténer 1 2.RÉSZ – Kültéri bútorok Megnevezés db 1 Kültéri pad 1. 4 2 Kültéri pad 2. 7 3 Kültéri pad 3. 15 3.RÉSZ – Fém polcok Megnevezés db 1 Fém polcrendszer 1. 18 2 Fém polcrendszer 2. 25 4.RÉSZ – Kárpitozott bútorok Megnevezés db 1 Fotel 1. 1 2 Fotel 2. 2 3 Kanapé 1. 10 4 Puff 1. 20 5 Puff 2. 10 6 Puff 3. 10 7 Pad 20 8 Kanapé 2. 3 9 Kanapé 3. 2 10 Puff 4. 4 11 Puff 5. (fotel) 50 12 Puff 6. 50 13 Beltéri közösségi bútor összeállítás 15 14 1 személyes puff 20 15 2 személyes kanapé 6 16 2 személyes puff 10 A nyertes ajánlattevő feladata a bútorok legyártása/beszerzése, a helyszínre való leszállítása, beállítása és rendeltetési helyén való összeszerelése, illetve a mobíliák leszállítása és átadása. Csak gyári új bútor szállíthatók (nem használt, nem bemutató darab). Az ajánlatban meg kell adni a megajánlott eszköz gyártóját/típusjelölését, valamint származási helyét (a táblázatban), adott esetben azt, ha a tétel saját gyártásban készül el. A közbeszerzésekben alkalmazandó környezetvédelmi követelményekről szóló 235/2024. (VIII. 8.) Korm. rendelet 10. § kötelező előírása alapján 10. § Az ajánlatkérő köteles a bútorok beszerzésére irányuló közbeszerzési eljárásban a következő környezetvédelmi követelmények valamelyikét előírni a műszaki leírásban: d) ajánlattevő a szétszerelésre és a javításra vonatkozóan útmutatást ad, amely lehetővé teszi a bútortermékek sérülésmentes szétszerelését az alkotóelemek, illetve összetevő anyagok cseréje céljából. A szétszerelési és csereműveleteknek hétköznapi és alapvető kéziszerszámokkal, képzetlen munkaerő által is elvégezhetőnek kell lenniük, Részletes leírás a csatolt dokumentumokban.
Internal identifier: EKR000643142026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ajánlatkérő a beérkező ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja alapján a legalacsonyabb ár értékelési szempontja szerint értékeli részenként külön-külön, tekintettel arra, hogy az Ajánlatkérő igényeinek a műszaki leírásban konkrétan meghatározott minőségi és műszaki követelményeknek megfelelő árú és hozzá kapcsolódó szolgáltatás felel meg, és a gazdaságilag legelőnyösebb ajánlat kiválasztását az adott esetben további minőségi jellemzők nem, csak a legalacsonyabb ár értékelése szolgálja. A Közbeszerzési dokumentumok Műszaki leírás c. fejezetében konkrétan meghatározott minőségi és műszaki követelményeknek, valamint a Közbeszerzési dokumentumok részét képező szerződés-tervezetben meghatározott feltételek teljesítése esetén az áru és a hozzá kapcsolódó szolgáltatás megfelel Ajánlatkérő igényeinek, további minőségi és műszaki jellemzők nem befolyásolják a gazdaságilag legelőnyösebb ajánlat kiválasztását.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Bútorok
Description: Adásvételi szerződés „Bútorok beszerzése RRF” tárgyban. mennyiség: 1.RÉSZ – Bútorok Megnevezés db 1 Tanuló asztal 40 2 Forgószék 80 3 Szembenülős tanári asztal 1. 31 4 Kétajtós szekrény műanyag rendezővel 25 5 Lounge asztal 1 6 Dohányzó asztal íves 1 7 Tárgyaló szék 12 8 Vezetői íróasztal 1 9 Görgős Konténer 1 10 Ovális tárgyalóasztal 2 11 Vezetői forgószék 16 12 Laplábas íróasztal 9 13 Fiókos konténer 9 14 Falipolc 9 15 Modurális tábla 3 16 Asztal 2 17 Műanyag szék 1. 8 18 Partyasztal 1. 15 19 Partyasztal 2. 15 20 Műanyag szék 2. 150 21 Bárasztal 1. 10 22 Szabadon álló ruhafogas esernyőtartóval 20 23 Bárasztal 2. 4 24 Bárszék 32 25 Üvegvitrin 3 26 Trapézasztal PC gépekhez 8 27 Szembenülős tanári asztal 2. 40 28 Irodai forgószék 24 29 Álló/ülő íróasztal 12 30 munka szék 30 31 Nyitott gardrób szekrény 25 32 Íróasztal 1 33 Zárható polcos szekrény 2 34 Kulcstároló szekrény 2 35 Irodai forgószék 1 36 Éttermi asztal 10 37 Étkező szék 105 38 Éttermi asztal 3 39 Konténer 1 A nyertes ajánlattevő feladata a bútorok legyártása/beszerzése, a helyszínre való leszállítása, beállítása és rendeltetési helyén való összeszerelése, illetve a mobíliák leszállítása és átadása. Csak gyári új bútor szállíthatók (nem használt, nem bemutató darab). A közbeszerzésekben alkalmazandó környezetvédelmi követelményekről szóló 235/2024. (VIII. 8.) Korm. rendelet 10. § kötelező előírása alapján 10. § Az ajánlatkérő köteles a bútorok beszerzésére irányuló közbeszerzési eljárásban a következő környezetvédelmi követelmények valamelyikét előírni a műszaki leírásban: d) ajánlattevő a szétszerelésre és a javításra vonatkozóan útmutatást ad, amely lehetővé teszi a bútortermékek sérülésmentes szétszerelését az alkotóelemek, illetve összetevő anyagok cseréje céljából. A szétszerelési és csereműveleteknek hétköznapi és alapvető kéziszerszámokkal, képzetlen munkaerő által is elvégezhetőnek kell lenniük, Részletes leírás a csatolt dokumentumokban.
Internal identifier: EKR000643142026/1
Lot: LOT-0002
Title: Kültéri bútorok
Description: Adásvételi szerződés „Bútorok beszerzése RRF” tárgyban. mennyiség: 2.RÉSZ – Kültéri bútorok Megnevezés db 1 Kültéri pad 1. 4 2 Kültéri pad 2. 7 3 Kültéri pad 3. 15 A nyertes ajánlattevő feladata a bútorok legyártása/beszerzése, a helyszínre való leszállítása, beállítása és rendeltetési helyén való összeszerelése, illetve a mobíliák leszállítása és átadása. Csak gyári új bútor szállíthatók (nem használt, nem bemutató darab). A közbeszerzésekben alkalmazandó környezetvédelmi követelményekről szóló 235/2024. (VIII. 8.) Korm. rendelet 10. § kötelező előírása alapján 10. § Az ajánlatkérő köteles a bútorok beszerzésére irányuló közbeszerzési eljárásban a következő környezetvédelmi követelmények valamelyikét előírni a műszaki leírásban: d) ajánlattevő a szétszerelésre és a javításra vonatkozóan útmutatást ad, amely lehetővé teszi a bútortermékek sérülésmentes szétszerelését az alkotóelemek, illetve összetevő anyagok cseréje céljából. A szétszerelési és csereműveleteknek hétköznapi és alapvető kéziszerszámokkal, képzetlen munkaerő által is elvégezhetőnek kell lenniük, Részletes leírás a csatolt dokumentumokban.
Internal identifier: EKR000643142026/2
Lot: LOT-0003
Title: Fém polcok
Description: Adásvételi szerződés „Bútorok beszerzése RRF” tárgyban. mennyiség: 3.RÉSZ – Fém polcok Megnevezés db 1 Fém polcrendszer 1. 18 2 Fém polcrendszer 2. 25 A nyertes ajánlattevő feladata a bútorok legyártása/beszerzése, a helyszínre való leszállítása, beállítása és rendeltetési helyén való összeszerelése, illetve a mobíliák leszállítása és átadása. Csak gyári új bútor szállíthatók (nem használt, nem bemutató darab). A közbeszerzésekben alkalmazandó környezetvédelmi követelményekről szóló 235/2024. (VIII. 8.) Korm. rendelet 10. § kötelező előírása alapján 10. § Az ajánlatkérő köteles a bútorok beszerzésére irányuló közbeszerzési eljárásban a következő környezetvédelmi követelmények valamelyikét előírni a műszaki leírásban: d) ajánlattevő a szétszerelésre és a javításra vonatkozóan útmutatást ad, amely lehetővé teszi a bútortermékek sérülésmentes szétszerelését az alkotóelemek, illetve összetevő anyagok cseréje céljából. A szétszerelési és csereműveleteknek hétköznapi és alapvető kéziszerszámokkal, képzetlen munkaerő által is elvégezhetőnek kell lenniük, Részletes leírás a csatolt dokumentumokban.
Internal identifier: EKR000643142026/3
Lot: LOT-0004
Title: Kárpitozott bútorok
Description: Adásvételi szerződés „Bútorok beszerzése RRF” tárgyban. mennyiség: 4.RÉSZ – Kárpitozott bútorok Megnevezés db 1 Fotel 1. 1 2 Fotel 2. 2 3 Kanapé 1. 10 4 Puff 1. 20 5 Puff 2. 10 6 Puff 3. 10 7 Pad 20 8 Kanapé 2. 3 9 Kanapé 3. 2 10 Puff 4. 4 11 Puff 5. (fotel) 50 12 Puff 6. 50 13 Beltéri közösségi bútor összeállítás 15 14 1 személyes puff 20 15 2 személyes kanapé 6 16 2 személyes puff 10 A nyertes ajánlattevő feladata a bútorok legyártása/beszerzése, a helyszínre való leszállítása, beállítása és rendeltetési helyén való összeszerelése, illetve a mobíliák leszállítása és átadása. Csak gyári új bútor szállíthatók (nem használt, nem bemutató darab). A közbeszerzésekben alkalmazandó környezetvédelmi követelményekről szóló 235/2024. (VIII. 8.) Korm. rendelet 10. § kötelező előírása alapján 10. § Az ajánlatkérő köteles a bútorok beszerzésére irányuló közbeszerzési eljárásban a következő környezetvédelmi követelmények valamelyikét előírni a műszaki leírásban: d) ajánlattevő a szétszerelésre és a javításra vonatkozóan útmutatást ad, amely lehetővé teszi a bútortermékek sérülésmentes szétszerelését az alkotóelemek, illetve összetevő anyagok cseréje céljából. A szétszerelési és csereműveleteknek hétköznapi és alapvető kéziszerszámokkal, képzetlen munkaerő által is elvégezhetőnek kell lenniük, Részletes leírás a csatolt dokumentumokban.
Internal identifier: EKR000643142026/4