2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych wytworzonych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, położonych na terenie Miasta Cieszyna w latach 2027-2028
Description: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) odbiór bezpośrednio sprzed nieruchomości odpadów komunalnych wytworzonych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, położonych na terenie Miasta Cieszyna w latach 2027- 2028 oraz ich zagospodarowanie; 2) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanym w Cieszynie przy ul. Motokrosowej 27. 2. Prognozowana masa odpadów do odebrania i zagospodarowania w okresie realizacji umowy [Mg]: 1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - 12 588,00 2) odpady zbierane selektywnie inne niż w pkt 3.1.3. ppkt 3) i ppkt 4) - 12 900,00 3) odpady zbierane selektywnie zaliczane do odpadów niebezpiecznych za wyjątkiem odpadów w postaci zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego klasyfikowanego jako odpad niebezpieczny - 17,00 4) bioodpady – 4 485,00 3. Przedmiot zamówienia wykonany zostanie przez Wykonawcę zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ - OPZ. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ustawy Prawo zamówień publicznych wymaga, aby wykonawca lub podwykonawca zatrudnił osoby na podstawie umowy o pracę, w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy, do wykonywania następujących czynności: 1) osoby zatrudnione przy odbiorze odpadów z terenu nieruchomości, oraz 2) kierowcy i operatorzy samochodów bezpylnych i innych, którymi posłuży się wykonawca przy realizacji zadania, oraz 3) osoby nadzorujące realizację przedmiotu umowy, w tym pracownicy logistyki, administracji i biura obsługi klienta. UWAGA: Szczegółowe informacje określone zostały w § 7 projektu umowy stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ „Wymóg zatrudniania osób na umowę o pracę”.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: (art. 138 ust.4) całość postępowania prowadzona przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90533000 Waste-tip management services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90500000 Refuse and waste related services, 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services, 90514000 Refuse recycling services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90512000 Refuse transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych wytworzonych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Miasta Cieszyna, w okresie od dnia 1 stycznia 2027 roku, z zastrzeżeniem obowiązków, jakie Wykonawca obowiązany jest wykonać przed faktycznym rozpoczęciem realizacji zamówienia, do dnia 31 grudnia 2028 roku. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) odbiór bezpośrednio sprzed nieruchomości odpadów komunalnych wytworzonych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, położonych na terenie Miasta Cieszyna w latach 2027- 2028 oraz ich zagospodarowanie; 2) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanym w Cieszynie przy ul. Motokrosowej 27. 3. Prognozowana masa odpadów do odebrania i zagospodarowania w okresie realizacji umowy [Mg]: 1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - 12 588,00 2) odpady zbierane selektywnie inne niż w pkt 3.1.3. ppkt 3) i ppkt 4) - 12 900,00 3) odpady zbierane selektywnie zaliczane do odpadów niebezpiecznych za wyjątkiem odpadów w postaci zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego klasyfikowanego jako odpad niebezpieczny - 17,00 4. Przedmiot zamówienia wykonany zostanie przez Wykonawcę zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ - OPZ. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ustawy Prawo zamówień publicznych wymaga, aby wykonawca lub podwykonawca zatrudnił osoby na podstawie umowy o pracę, w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy, do wykonywania następujących czynności: 1) osoby zatrudnione przy odbiorze odpadów z terenu nieruchomości, oraz 2) kierowcy i operatorzy samochodów bezpylnych i innych, którymi posłuży się wykonawca przy realizacji zadania, oraz 3) osoby nadzorujące realizację przedmiotu umowy, w tym pracownicy logistyki, administracji i biura obsługi klienta. UWAGA: Szczegółowe informacje określone zostały w § 7 projektu umowy stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ „Wymóg zatrudniania osób na umowę o pracę”.
Options:
Description of the options: nie dotyczy