2. Procedure
Procedure
Title: VERBOUWEN VAN DE CERENAH-AFDELING
Description: Bij de verbouwing van de psychiatrische CERENAH-afdeling worden er een 10tal badkamers nieuw ontwikkeld en/of integraal vernieuwd.
Internal identifier: SK16-PZ20260008-SANI
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45332400 Sanitary fixture installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: SK16-PZ20260008-SANI - 1
Description: Het betreft de realisatie van een 10tal badkamers in he kader van de verbouwing van de CERENAH-afdeling van het psychiatrisch Ziekenhuis St.Kamillus te Bierbeek.
Internal identifier: SANI
Main classification (cpv): 45300000 Building installation work