2. Procedure
Procedure
Title: ASG - Warme drankenvoorziening
Description: Met deze opdracht wil ASG voorzien in de warme drankenvoorziening van de medewerkers van Almeerse Scholen Groep op de verschillende schoollocaties en het servicebureau. Dit zijn gezamenlijk 60 locaties, met verschillende aantallen medewerkers en verschillende behoeften per locatie. Zie aanbestedingsleidraad 1.2.3.
Internal identifier: ASG-2026-03
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39711310 Electric coffee makers
Additional classification (cpv): 15860000 Coffee, tea and related products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Met deze opdracht wil ASG voorzien in de warme drankenvoorziening voor de medewerkers van ASG op de schoollocaties en het servicebureau. Dit zijn gezamenlijk 60 locaties, met verschillende aantallen medewerkers en verschillende behoeften per locatie. Zie aanbestedingsleidraad 2.3.2.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 15860000 Coffee, tea and related products
Options:
Description of the options: De raamovereenkomst heeft een looptijd van vijf jaar met de mogelijkheid voor ASG om éénzijdig tegen gelijkblijvende voorwaarden twee keer te verlengen voor de duur van één jaar.