602960-2026 - Competition
Poland – Hire of aircraft with crew – Wynajem samolotu wraz z załogą oraz infrastrukturą do wykonywania i zabezpieczenia szkolenia spadochronowego.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wynajem samolotu wraz z załogą oraz infrastrukturą do wykonywania i zabezpieczenia szkolenia spadochronowego.
Description: Wynajem samolotu wraz z załogą oraz infrastrukturą do wykonywania i zabezpieczenia szkolenia spadochronowego.
Internal identifier: ZP-34/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60424100 Hire of aircraft with crew
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia zakresu świadczonych usług, z uwzględnieniem prawa opcji i odpowiednim wynagrodzeniem Wykonawcy, określonym w dokumentacji postępowania.