See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Toidu- ja esmatarbekaupade ostmine
Description: Jaemüügi korras toidu- ja esmatarbekaupade ostmine elektroonilisest kataloogist (e-pood) ja müüja kauplustest kohapeal. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312171-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Additional classification (cpv): 39220000 Kitchen equipment, household and domestic items and catering supplies, 15300000 Fruit, vegetables and related products, 15500000 Dairy products, 15100000 Animal products, meat and meat products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ostmine elektroonilisest kataloogist (e-pood)
Description: Jaemüügi korras toidu- ja esmatarbekaupade ostmine elektroonilisest kataloogist (e-pood) koos kauba kohaletoimetamisega vähemalt Tallinna linnas. Ostjateks on Tallinna linna asutused ja nende hallatavad asutused, riigihankega ühinenud äriühingud ja sihtasutused. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312171-0001
Lot: LOT-0002
Title: Ostmine kauplusest
Description: Jaemüügi korras toidu- ja esmatarbekaupade ostmine ostmine müüja kauplustest kohapeal vähemalt Tallinna linnas. Ostjateks on Tallinna linna asutused ja nende hallatavad asutused, riigihankega ühinenud äriühingud ja sihtasutused. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 312171-0002