2. Procedure
Procedure
Title: Reprodienstverlening
Description: De reprodienstverlening bestaat uit het leveren van: - Standaard reprowerk (afdrukken in kleur en zwart-wit A6 t/m A0); - Nabewerking (boekjes inbinden, vouwen, nieten, rillen, lamineren, etc.); - Levering van de benodigde materialen (hecht); - Levering van mappen, tabbladen, grijsbord, transparant, etiketten, ringbanden, kokers, etc.); - Verzorgen van eenvoudige document aanpassingen (DTP) op de aangeleverde documenten; - Levering van standaardproducten (visitekaartjes, badgekaarten, enveloppen, roll-up banner, etc.); - Beveiligd printen van tentamens; - Beveiligd printen van diploma’s; - Printen en verzenden van wenskaarten; - Voorbedrukte enveloppen; - Opslag en uitleveren van huisstijlartikelen. Buiten scope Buiten de scope van de reprodienstverlening valt: - Productie briefpapier; - Productie Waardepapier; - Promotioneel drukwerk (in opdracht van afdeling Marketing en Communicatie); - Levering en bedrukken van merchandise en textiel. +/- 1.650 opdrachten op jaarbasis (obv cijfers 2025).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79520000 Reprographic services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Drukwerkopdrachten