2. Procedure
Procedure
Title: Usługi sprzątania na potrzeby RZGW Gliwice
Description: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie kompleksowej usługi sprzątania dla RZGW w Gliwicach oraz jednostek podległych na okres 12 miesięcy. Zadanie zostało podzielone na 5 części. Zadanie 1 - ZZ Opole Zadanie 2 - ZZ Gliwice Zadanie 3 - RZGW Gliwice Zadanie 4 - JRP Opole Zadanie 5 - ZZ Katowice Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres i warunki wykonania prac dla poszczególnych części zawiera ZAŁĄCZNIK NR 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Zakres Usług – ZAŁĄCZNIK NR 2 DO SWZ. Pozostałe warunki realizacji przedmiotu zamówienia przedstawiono we Wzorze umowy stanowiącym ZAŁĄCZNIK NR 7 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. Zamawiający na podstawie art. 441 ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji.
Internal identifier: C.ROZ.270.2.160.2026.APS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: część 1 - ZZ Opole
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia - oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Zakres usług dla danej części
Internal identifier: Część 1 - C.ROZ.270.2.160.2026.APS
Lot: LOT-0002
Title: część 2 - ZZ Gliwice
Internal identifier: Część 2 - C.ROZ.270.2.160.2026.APS
Lot: LOT-0003
Title: część 3 - RZGW Gliwice
Internal identifier: Część 3 - C.ROZ.270.2.160.2026.APS
Lot: LOT-0004
Title: część 4 - JRP Opole
Internal identifier: Część 4 - C.ROZ.270.2.160.2026.APS
Lot: LOT-0005
Title: część 5 - ZZ Katowice
Internal identifier: Część 5 - C.ROZ.270.2.160.2026.APS