603120-2026 - Competition
Bulgaria – Other community, social and personal services – „Избор на оператор за предоставяне на ваучери за храна на електронен носител за нуждите на Лесотехнически университет“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title„Избор на оператор за предоставяне на ваучери за храна на електронен носител за нуждите на Лесотехнически университет“
DescriptionПредмет на настоящата обществена поръчка е издаването, предоставянето, зареждането и администрирането на ваучери за храна на електронен носител (персонализирана карта) за служители на Лесотехническия университет, при условията и по реда на Наредба № 7 от 9 юли 2003 г. за условията и реда за издаване и отнемане на разрешение за извършване на дейност като оператор на ваучери за храна на хартиен и електронен носител, за издаване на ваучери за храна на електронен носител, характеристиките на издаваните ваучери за храна на електронен носител и осъществяване дейност като оператор (Наредба № 7), във връзка с чл. 209а от Закона за корпоративното подоходно облагане (ЗКПО). Подробно описание на дейностите предмет на поръчката, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка се съдържа в Техническата спецификация, неразделна част от указанията за участие.
Internal identifier603440
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 98000000 Other community, social and personal services
5. Lot
LotLOT-0001