See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: HUNOR Mentőszervezet védőruházata
Description: A közbeszerzési eljárás keretében 165db+12opciós db készlet védőruházat beszerzésére kerül sor, melynek eredményeképpen adásvételi szerződések megkötésére kerül sor a nyertes ajánlattevővel. További információkat a közbeszerzés tárgya vonatkozásában az ajánlati felhívás II.2.4) pontjai, valamint a Közbeszerzési Dokumentumok (a továbbiakban: KD), különösen a részét képező műszaki leírás és szerződéstervezet tartalmaznak.
Previous notice: 085970-2026
Internal identifier: EKR000139232026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: AK jelen eljárásban alkalmazza a Kbt. 81. § (5) bekezdését. AK az értékelési sorrendben legkedvezőbb vagy a legkedvezőbb és az azt követő egy vagy több legkedvezőbb ajánlattevő tekintetében végzi el a bírálatot.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Ajánlatkérő adásvételi szerződés keretében 165db+12db opciós db védőruházat készletet (készlet tartalma: védőkabát és védőnadrág) kíván beszerezni. A részletes műszaki paramétereket és elvárt minimumkövetelményeket részletesen a KD részét képező műszaki leírás tartalmazza. A 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: 321/2015. (X.30.) Korm. r.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel Ajánlatkérő (a továbbiakban: AK) hangsúlyozza, hogy amennyiben a KD bármely része valamilyen gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaz, illetve amennyiben szabványt, műszaki engedélyt, műszaki előírásokat, vagy műszaki ajánlást határoz meg, úgy azok csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek, AK az azzal egyenértékű terméket is elfogadja. AK felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű termék megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek (a továbbiakban: AT) az ajánlatában igazolnia kell. A nyertes AT a szerződés teljesítése során kizárólag új – azaz még korábban nem használt, jelen közbeszerzési eljárás eredményeként megkötendő szerződés teljesítésének céljából megrendelt és/vagy legyártott – termékeket szállíthat. AT köteles az ajánlatában, a kereskedelmi ártáblázatban feltüntetni a megajánlani kívánt termékek megnevezését, típusát.
Internal identifier: EKR000139232026/1
Quantity: 177 pieces
Options:
Description of the options: Ajánlatkérő a jelen közbeszerzési eljárás eredményeképpen megkötendő szerződés hatálya alatt egyoldalú nyilatkozatával egy alkalommal jogosult az alapmennyiségen felül további maximum 12 készlet védőruházat (kabát, nadrág) megrendelésére a szerződés hatálybalépését követő 30 napon belül. A 12 készlet opciós termék típusa, műszaki leírása megegyezik az alapmennyiségben szereplő termékekével. A szerződés hatálybalépése nem jelenti az opció egyidejű lehívását, annak csak a lehetőségét teremti meg. Az opció lehívására a szerződés teljesítése során a Vevő által az Eladónak megküldött értesítésével kerül sor. Az opció lehívása esetén Vevő a Szerződés 3. sz. mellékletében részletezett, Eladó által benyújtott és kitöltött kereskedelmi ajánat szerinti egységáraknak megfelelő ellenszolgáltatást köteles fizetni, figyelemmel a megrendelt mennyiségre.