2. Procedure
Procedure
Title: Groen- en netheidsonderhoud op de autosnelwegen E17, E40 en R4 in de provincie Oost-Vlaanderen (district D411).
Description: Het doel van de opdracht is om in de provincie Oost-Vlaanderen langsheen de gewest- en autosnelwegen van de E17, E40 en R4 en hun aanhorigheden de berijdbaarheid en de veiligheid van de weggebruikers te verzekeren door de uitvoering van onderhouds- en herstellingswerkzaamheden aan het bestaande groenpatrimonium en de uitvoering van periodiek netheidsonderhoud.
Internal identifier: WOV/OND/D411/2026/4
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: WOV/OND/D411/2026/4 - 1
Description: De werken omvatten hoofdzakelijk: • het uitvoeren van beheers- en onderhoudswerkzaamheden aan de bestaande grasbermen en beplanting (maaien van bermen, scheren van hagen, onderhoud van plantvakken, …); • het snoeien en vellen van lijnbomen langs dienstwegen en bovengelegen bruggen; • beperkte (her)aanplantingswerken en het onderhoud van deze aanplantingen gedurende de waarborgtermijn; • het oprapen en verwijderen van zwerfvuil; • het uitvoeren van netheidsonderhoudswerkzaamheden van de verhardingen van wegen en fietspaden (vegen van verhardingen, reinigen van vluchtheuvels en verhoogde verharde inrichtingen); • het reinigen van straatkolken, aquadrains en onderzoeksputten; • het ledigen van afvalbakken; • het periodiek reinigen van rustplaatsmeubilair en afvalbakken; • het ruimen van sloten; • het profileren van bermen door afgraving; • het herstellen van schadegevallen aan het groenpatrimonium (na ongevallen) en inzake netheidsonderhoud (sluikstortingen e.d.); • het uitvoeren van regiewerken (vb. na stormschade, …) voor zover deze werken niet kunnen worden vergoed volgens de overige posten van het borderel en geen aannemingslast zijn; • het plaatsen, instandhouden en verwijderen van alle reglementaire werfsignalisatie die nodig is voor de uitvoering van alle voormelde werken; • het verwijderen van alle afval dat afkomstig is van de uitgevoerde werkzaamheden volgens de bepalingen van dit bestek.
Internal identifier: 1