603537-2026 - Competition
Netherlands – Fire insurance services – Brandverzekeringen Hoogheemraadschap van Delfland, Hoogheemraadschap van Rijnland en Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Brandverzekeringen Hoogheemraadschap van Delfland, Hoogheemraadschap van Rijnland en Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard
Description: De uitgebreide brandverzekering van de Waterschappen Hoogheemraadschap van Delfland, van Rijnland en Schieland en Krimpenerwaard vervalt op 1 januari 2027. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts 24 maanden doorlopend of langer in overleg met verzekeringspanel. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt de Waterschappen Hoogheemraadschap van Delfland, van Rijnland en Schieland en Krimpenerwaard vervalt op 1 januari 2027 bij de aanbesteding en de contractfase. Totaal verzekerde som ongeveer: EUR 2.456.000.000
Internal identifier: INK2026.918
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66515100 Fire insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Brandverzekering Hoogheemraadschap van Delfland
Description: De uitgebreide brandverzekering Hoogheemraadschap van Delfland vervalt op 1 januari 2027. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts 24 maanden doorlopend of langer in overleg met verzekeringspanel. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt de Waterschappen Hoogheemraadschap van Delfland vervalt op 1 januari 2027 bij de aanbesteding en de contractfase. Totaal verzekerde som ongeveer: EUR 710.000.000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Conform Bestek
Lot: LOT-0002
Title: Brandverzekering Hoogheemraadschap van Rijnland
Description: De uitgebreide brandverzekering Hoogheemraadschap van Rijnland vervalt op 1 januari 2027. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts 24 maanden doorlopend of langer in overleg met verzekeringspanel. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt de Waterschappen Hoogheemraadschap van Rijnland vervalt op 1 januari 2027 bij de aanbesteding en de contractfase. Totaal verzekerde som ongeveer: EUR 1.273.000.000
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Brandverzekering Hoogheemraadschap Schieland en Krimpenerwaard
Description: De uitgebreide brandverzekering Hoogheemraadschap Schieland en Krimpenerwaard vervalt op 1 januari 2027. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts 24 maanden doorlopend of langer in overleg met verzekeringspanel. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt de Waterschappen Hoogheemraadschap Schieland en Krimpenerwaard vervalt op 1 januari 2027 bij de aanbesteding en de contractfase. Totaal verzekerde som ongeveer: EUR 473.000.000
Internal identifier: 3