2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa małoobszarowego ksenonowego symulatora światła słonecznego dla Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa małoobszarowego ksenonowego symulatora światła słonecznego, zwanego dalej „sprzętem”, dla Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38970000-5 (badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 5 do SWZ. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Uniwersytet Gdański, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, Instytut Fizyki Doświadczalnej, Zakład Biomateriałów i Fizyki Medycznej, ul. Kładki 24/63, 80-822 Gdańsk. 5. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 12 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 4 do SWZ.
Internal identifier: 5B10.291.1.95.2026.BM
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38970000 Research, testing and scientific technical simulator
5. Lot
Lot: LOT-0001